2752
2734

مادر خودم... پولدار نیست جوری که بگم پول پارو کنه ولی از دید خیلیا موفقه

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودم چنتا شغل دارم ازدید بقیه آدم موفقیم خیلی بهم حسادت میکنن حرف پشتم زیاده اما بنظرخودم هنوز خیلی ...

واقعا؟ باعث افتخارمه که با شما صحبت میکنم الهی همیشه موفق باشین😍 شغلاتون چیه؟

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
شغلشون چیه؟

تو یه شرکت مهندسی معاون بخش تولیده... درکنار اون طراحی داخلی هم انجام میده و کار جدا داره

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
تو یه شرکت مهندسی معاون بخش تولیده... درکنار اون طراحی داخلی هم انجام میده و کار جدا داره

ماشالله بهشون😍 چند سالشونه؟

شغلشون چیه😍

هم شغل دولتی دار هم آزاد... تو یه شرکت مهندسی کار می‌کنه به علاوه اون طراحی داخلی هم انجام میده 

واقعا؟ باعث افتخارمه که با شما صحبت میکنم الهی همیشه موفق باشین😍 شغلاتون چیه؟

مدیرداخلی سالنم،مدیر اصلی نها مدیر داخلی مسئولیتش بامن،لیفتکار هستم تاتوکار هستم کراتین کارهستم(ناخن مژه هم بلدم اما این دوتاروکارنمیکنم)

ماشالله بهشون😍 چند سالشونه؟

حدودا ۴۶ ۴۷

مدیرداخلی سالنم،مدیر اصلی نها مدیر داخلی مسئولیتش بامن،لیفتکار هستم تاتوکار هستم کراتین کارهستم(ناخن ...

وااییی😍 ببخشید میشه بپرسم درامدتون در ماه چه قدره؟ خیلی ادمای موفق رو دوس دارم

دختر دایی من متخصص پول پارو میکنه خیلی خوشحالم براش خانوادش خیلی هواش رو داشتن مخصوصا پدرش

چه قلب مهربونی داری😍 الهی خدا برا تو ام بخواد 

پزشکه؟

چه قلب مهربونی داری😍 الهی خدا برا تو ام بخواد  پزشکه؟

قربونت 🩷❤️

متخصص رادیولوژی 

خیلی تلاش کرد ۵ سال پشت کنکور بود جالبیش اینجا بود هرسال حداقل پرستاری رو میاورد ولی هدفش پزشکی بود

2706