2733
2734
عنوان

بنظرتون بمونم یا نه؟

88 بازدید | 9 پست

کارمو میگم

صابکارام گردن گیرشون خرابه هرچی میشه میندازن گردن من و منو مواخذه میکنن

الان ۲ ماهه حقوق ندادن

حقومم کمه 

خوبیاشم اینه که تو تایم کارم اغلب بیکارم و میتونم کارای شخصی مثل کتاب خوندن و ‌.. انجام بدم

کلا ۴ ساعت در روز میرم سرکار که برام یه پوئن مثبته و بخصوص اینکه صبح بیدار میشم وگرنه میخوابم تا غروب و افسرده میشم

بنظرتون بمونم؟

کار دیگه با ۴ ساعت کاری خیلی کم گیر میاد 

البته اینم بگم صابکار بالا سرم نیست تو کل روز 

فقط وقتی خرابکاری میشه(خودشون خرابکاری میکنن) تلفنی میتوپن بهم

کارمم کارشناس فروشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین حقوقت نسبت به دعواشون میصرفه ویا نه و اگه با دعواشون بهم میریزی بگرد دنبال شغل دیگه بعد در بیا ...

اذیت میشم

حقوقم و باورت میشه فعلا افزایش ندادن؟

ینی اصن این ۲ ماه و حقوق نگرفتم که بخوایم درموردش حرف بزنیم

اذیت میشم حقوقم و باورت میشه فعلا افزایش ندادن؟ ینی اصن این ۲ ماه و حقوق نگرفتم که بخوایم درموردش ...

بگرد دنبال یه کار خوب اگه پیدا کردی و مصاحبه رفتی و توکی شد اون موقع استعفا بده 

تا کار دیگه پیدا نکردی در نیا 

اگه ساعت کاری بیشتر باشه حالا یکم سخت باشه اما حقوقم بیشتر باشه و بی احترامی نشه به ادم میصرفه

بگرد دنبال یه کار خوب اگه پیدا کردی و مصاحبه رفتی و توکی شد اون موقع استعفا بده  تا کار دیگه پ ...

اصن من خودم دارم یه کاری راه میندازم فقط نزدیک ۶ ماه طول میکشه 

بخاطر همون دودلم بمونم یا نه وگرنه یک ثانیه هم نمیموندم

اصن من خودم دارم یه کاری راه میندازم فقط نزدیک ۶ ماه طول میکشه  بخاطر همون دودلم بمونم یا نه و ...

من باشم حقیقتا صبر میکنم تا کارم راه بیفته 

اخه اوضاع اقتصادی معلوم نیست 

ولی اگه هیچجوره نیاز نداری و با در اومدن میتونی کاری که راه اندازی میکنی را سریع تر پیش ببری و سه الی چهارماهه بهش برسی در بیا جانم

من باشم حقیقتا صبر میکنم تا کارم راه بیفته  اخه اوضاع اقتصادی معلوم نیست  ولی اگه هیچجور ...

فکر میکنم بهتر باشه از این به بعد بیشتر رو کار خودم تمرکز کنم تا بتونم زودتر راش بندازم و اینجا فعلا صبر کنم

ممنونم ازتون🌹♥️