2733
2734
عنوان

دعوت سر ارث و میراث

116 بازدید | 7 پست

سلام دوستان..بابای من سر ی سری اختلافاتی که تو جریان ارث و میراث با عمم بوجود اومده با هم دعوا کردن..تو دعوا به مامانم توهین کرده بود که یادت میده و..مامانم فکر کلاهبرداری و دزدی و..هست..در صورتیکه مامانم اصلا در جریان این بحثهای اونا نبود و..از اونطرفم برادرم به عمم فحاشی ناموسی در دفاع از مامانم کرده بود ..برادر من البته آدم مشکل داری هس و با خیلیا درگیری داشته و..عموم هم این وسط کار برادرمو تایید کرده بود!!!سر این جریان بین بابام و عمم قهر اتفاق میفته و از اونطرف پسر عمم به مامانم فحاشی ناموسی می‌کنه و..و بعد هم سر قرارداد معامله و..پسر عمم به پدرم حمله می‌کنه و نمیزاره با عمم رودررو شن و بابام هم باهاش درگیر میشه..عموم هم یواشکی با عمم هماهنگ میکنن که سر معامله برن.پدذم هم قهر می‌کنه و چند ماه معامله به عقب میفته  و...به نظرتون مقصر کیه؟ حالا به نظرتون من میتونم واسطه آشتی پدرمو و عمم بشم؟ از ی طرف میگم دنیا مگه چند روزه که به قهر و..بگذره و..از طرف دیگه میگم زودتر این معامله انجام شه و قضیمون فیصله پیدا کنه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731