2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم دیدگاه بقیه چجوریه ولی من اصالتا برای تهرانم ، برای روستای آهارم ، میشه سمت فشم ، بالای لواسون ، روستامون فقط اخر هفته ها شاید بریم باغ ، همیشه داخل شهر تهران زندگی کردیم و عمیقا دوستش دارم و فکر میکنم خیلی شهر زنده ای هست ، البته اصفهان و شیرازم خیلی دوست دارم ، اما قطعا بدی هایی هم داره ، مثلا اینکه جایی بری ترافیک شدید همیشه هست ، روزانه ۴ میلیون ادم وارد تهران میشن و بعد ساعت کاری خارج میشن ، شدیدا شلوغه و یه جاییه که کسی همدیگر و نمیشناسه و از همه قشر ادم توش هست ، اما باز با همه ی اینا خیلی دوستش دارم ، شاید چون زادگاهم و اصالتمه هم بی تاثیر نباشه 

دختری از آهار🦚
نمیدونم دیدگاه بقیه چجوریه ولی من اصالتا برای تهرانم ، برای روستای آهارم ، میشه سمت فشم ، بالای لواس ...

منم همین حس تورو دارم بااینکه تهران زندگی نکردم 

یه حسی دارم حسم میگه تهران موفق میشم 

میتونم پیشرفت کنم 

ولی با دوستام حرف میزنم میگن خوب نیست و این داستانا

پانسیون نرو محیط خوبی نداره

من واسه شروع کار احتیاج دارم ب این کار 

پـشـت لــ👄ـبــت baby رد بـ🌧ـــرفه✨🤍
منم همین حس تورو دارم بااینکه تهران زندگی نکردم  یه حسی دارم حسم میگه تهران موفق میشم  م ...

تو شهری مثل تهران باید گرگ باشی ، همین ، شش دانگ حواست باید به خودت باشه ، زمینه ی پیشرفتم بله هست 

دختری از آهار🦚

بستگی به روحیه خودت و شرایطت داره

شغلت

محل اسکان

در امد

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم