2752
2734
عنوان

امشب براتون تک نیت میگیرم حسش اومده😂🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 4219 بازدید | 555 پست
نه

قبولیت سخته خیلی

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه من ازدواجم کی هست کجا میبینمش خسته شدم لطفا

ازدواج میکنی با یکی ک باب دلته صبر کن 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2731
خیلی دوست داره،ولی ب چشم خواهر نمیبینت‌ اگه دوست داری بهت درخواست ازدواج بده میده صبر کن 

مرسیی قشنگمم

فقد یه چیزی معذرت میخام که دوباره پرسیدم♥️

چرا حسی چیزی نشون نمیده و درخاست منو یجورایی رد کرده؟تا اخر تابستون پیشنهاد میده یا ابراز میکنه؟

اسمم مهسا اسم اون محمد

خدا خیرت بده عزیزم برات توحید میخونم♥️

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
عزیزم ببین ادامه تحصیل من امکانش فراهم میشه یا نهمرسی

بله

اون چیزی ک کلی ب خاطرش نذر کردم کی براورده میشه...؟؟؟

نه به صلاح تو نیست

امسال ازدواج دارم؟؟ محبوبه

نه

از منو بگو نگار هستم 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2706