2733
2734

من بدترین آدمی که تا به حال دیدم مادر شوهرم بوده

هشت ماهه ازدواج کردم

و تو این هشت ماه حرف و ادا و بهانه و دعوا نمونده که سرم نیاوورده باشه

فقط منتظره یه خطای کوچیک ازم سر بزنه و باهام جنگ و جدال راه بندازه

حتی پدر و مادرم و برادرام هم نفرین کرد و منو به تمسخر گرفت

الانم بخاطر شوهرم مجبورم باهاش حرف بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خدا بهت صبر بده  البته مادر شوهر منم همینه ولی از همون اول هم خودم هم شوهرم جلوش وایسادیم الان ...

خدا صبر عیوب بده

من شوهرمو دوست دارم بخاطر همسن تحمل میکنم

مادر شوهرا نمیدونم چرا با عروس مشکل دارن واقعا نمیدونم

چرا؟ شوهرش مگه برادرت نیست که میگی شوهرش ؟😂

اصلا دلم نمیخواد حتی نسبت باهاشو ب زبون بیارم بقیه جاها اسم دوتاشونومیگم الان دیگ اینجوری گفتم

چراش ک خیلی زیاده نمیدونم کدوم بگم

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

یه آدم هفت خط و عوضی بود که امیدوارم هیچ وقت خیر نبینه تو زندگیش 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706