2733
2739

میخوام ختم قرآن انجام بدم برای گشایش کار و سلامت نینیم باردارم و سه هفته مونده به زایمانم همه کارام بهم پیچیده و حالم داغونه گفتم ختم قرآن نذر کنم تا خدا یه نظری بهم کنه و کارامو درست کنه شماها کمکم میکنید ؟؟؟؟؟؟  

خوشحال میشم به پیج اینستاگرامم سر بزنید فروش جای ادویه و حبوبات کشویی کم جا galery_viyana1@

ممنونم ازتون 

هرکسی میتونه هر جزء بخونه بهم بگه 

امیدوارم خدا حاجت دلتونو بده

خوشحال میشم به پیج اینستاگرامم سر بزنید فروش جای ادویه و حبوبات کشویی کم جا galery_viyana1@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خودت چی پس؟نذر کنی بقیه برات بخونن!!؟ سه هفته وقت داری روزی یک جز بخون میشه 30 روز. 7روز میمونه که میشه 7 جز که اونها رو نیت کن بعد حل شدن مشکلاتت بخونی. 

من برای مشکلت و سلامتی نی نی از ته دلم دعات میکنم. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خودت چی پس؟نذر کنی بقیه برات بخونن!!؟ سه هفته وقت داری روزی یک جز بخون میشه 30 روز. 7روز میمونه که م ...

خودمم میخونم گفتم کمکم کنید نگفتم من نذر کنم شما برام بخونید میخوام زودتر تمومش کنم