2733
2734
عنوان

دیشب با همسرم بحث کردیم

343 بازدید | 29 پست

رفتیم بیرون چشمش کم و زیاد دنبال نگاه کردن این زن و اون زن بود

برگشتن تو راه بحثمون شد دستمو چنگ زد پوست و گوشتش کنده شد منم از حرص دلم ی لحظه عصبی شدم ناخونامو فروکردم تو دستش

قهر کرد دیگه ن جواب میده ن هیچی گفت دیگع نمیبینی منو.حالم بده دستم داغونه غصه دست اون ولی داغونترم میکنه.نمیدونم چرا همچین کاریو تو ی لحظه عصبانیت کردم اون ک عین خیالش نیس من بمیرممم ولی بمیرم برا دستش چ غلطی بود کردم ی دعایی بکنید حل شه ماجرا

این بده   

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم دیشب شوهرم خیلی ناراحتم کرد رفتیم بیرون مادرشم بود بدم میاد این آشغالو میاره با خودش از همه چیز ادم سوال میپرسه و باهمه چی کار داره بهم گفت کفشاتو کی خریدی گفتم مال خواهرم شوهرم گفت اره خودش عرضه نداره بخره نمیدونم هرچی پول میدم کجا میره حالا همش ماهی۳تومن میده اکثر مایحتاج خونه روهم من میخرم دیگ گوهش میمونه بش گفتم دیگ نمیخاد پول بدی 

مگه دستش چی شده خب اونم در حد یه خراش یا زخم کوچیکه

ازه خراش بود دست من عمیق بود باشه اون منو انقدری دوست نداره الان بخدا ازش بپرسی یادشم نیس چ‌کرده با من.اگه ب خونوادش گفته باسه چی  

ولی کلا سعی کنید خویشتن دار باشین و درست باهم حرف زدن رو یاد بگیرین البته ما خودمونم زیاد خوب حرف زدن بلد نیستیم مردا کلا خودشون زود وحشی میشن ب نظرم اصلا براش ناراحت نباش

2706