2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اونایی که شانس دارن یعنی خدا براشون خواسته 

خداوند ناعادل نیس و ماهم بهر زجر نیومدیم خدا با ما دق دلی نداره فقط اگاه باش ودل ب حکمت بسپار وظاهر زندگی بقیه رو باباطن زندگی خودت نسنج

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
آدما یه روز پشیمونمون میکنن🥲

بله قطعا واسه همین زیاد من ب ازدواج فکر نمبکنم

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
قبول دارم هرچی بیشتر سخت بگیره استرس و اضطراب و سختی بیشتری داری🥲

اگ همیشه اسون بگیریم اون لذته نیس باید یوقتا اضطراب وسخت گیریه باشه ک اسون ب چشم بیا

این فکر اشتباهه ادمی برد کرده ک تنهایی رو بلده و ازش لذت میبره ادما ی روز پشیمونتون میکنن

من چون تک فرزند بودم و از اول عمرم تنها و همیشه بهم خوش میگذشت تنهایی واقعا جای لذت و زندگی داره باهاتون موافقم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
خداوند ناعادل نیس و ماهم بهر زجر نیومدیم خدا با ما دق دلی نداره فقط اگاه باش ودل ب حکمت بسپار وظاهر ...

عزیزم من خودم آدم معتقدی هستم به خدا و ایمه احترام میذارم اما واقعا چرا یکی باید با ماشین آنچنانی تو خونه آنچنانی زندگی کنه و زمان بیماری بهترین متخصصان بیان تو خونه ویزیتش کنن یکی هم وقتی حالش بده از ترس هزینه نتونه دکتر بره و علاوه بر درد استرس هم داشته باشه

2706