2752
2734
عنوان

شوهرم جنون داره میترسم

470 بازدید | 31 پست

اگه فکرمیکنین موضوع سرکاریه یا بگین رمان این حرفا  لطفا نیاین بحث زندگیه کمک کنید لطفا❌❌❌

این اقا اینقد خودشو عاشق نشون میداد فکرمیکردم من خوشبخت ترین ادم دنیاهرکاری میخواستم واسم میکرد گذشت وقتی ازدواج کردیم فهمیدم خیلی ادم خشنیه دو روز بعداز ازدواجمون باهم بحثمون شد اون حرفای بدی زد منم جوابشو دادم رفت بعداز چنددیقه برگشت دستو پای منو بزور از پشت با سیم اهنی بست چراغا رو خاموش کرد دروهم قفل کرد منم از تاریکی میترسیدم هرچقد تلاش کردم نتونستم کاری کنم فقط بلند بلند گریه میکردم اسمش صدا میزدم اونم پشت در بود تایک هفته انگشتام بی حس بود خداشاهده گذشت ما باهم اشتی کردیم گفت من دوستدارم نمیخواستم کتک بزنم دلم نمیومد این کارو کردم ازاین حرفا به هرحال گذشت ولی من خیلی ازش میترسیدم حس میکردم یه کله خرابی داره  ولی همیشه رفتارای عاشقانشو داشت این اوایل زندگیمون بود

حقو ولش ادب فداش
2731

من همیشه داخل خونه تنهام شوهرم از رفت امد اصلا خوشش نمیاد نه فامیلی نه دوستی  هیچکس شمارمو نداره بجز خانوادم و خانوادش  از صبح سرکاره تا شب وقتیم میاد من میرم استقبالش بغلش میکنم ، نوشیدنی براش میارم ، غذام همیشه یکساعت قبل اومدنش امادست ، هروقت دوتامون خواستیم رابطه داشتیم ،اینطورم نیستم همش غر بزنم  اصلا به من نه اجازه تنها بیرون رفتن میدن ، نه باشگاهی ، نه رفت امدی ، نه درسی ، نه پیاده روی ،خونه پدرم اینا بااینکه ۴ساعت فاصله داریم ماهی یکبار میبرم اونم اگه خودش کاری داشته باشه  حتی شماره دوستی هم ندارم ، اجازه ارایش ندارم چند باری با ذوق به خودم رسیدم بهش گفتم ببین برات خوشگل کردم گفت خیلی زشت شدی مثل زنای پ و ل ی شدی خلاصه خیلی شکستم دیگه ارایش گذاشتم کنار بعد از  چندین ماه رفتیم خونه خواهرم دعوت شدیم چقدم ذوق داشتم که قراره اولین بار بریم مهمونی   خانواده شوهرشم بودن وقتی من خیلی سنگین نشستم پذیرایی کردن و،،، وقتی اومد خونه گفت قبلا تلفنی با فلانی صحبت میکردی؟برادر شوهر خواهرمو میگفت 😐 گفتم بخدا من فقط ۲بار دیدمش چی میگی  گفت اخه خیلی نگات میکرد فکرکردم باهاش بودی خلاصه با هزار قسم که من فقط اسمشو بلدم هرروزم سرکاره انگار من فقط ازدواج کردم حراست وسایل خونه باشم برم بیرونم بهشم بگم وقتی میاد باهم حرف نمیزنه بی محلی میکنه ووو،،

حقو ولش ادب فداش
2706