2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک پربازدید 80 میل

1289 بازدید | 140 پست

اقا چجوری میتونن ی سریا؟ من کسی برام اب معدنی بگیره باید براش ابمیوه بگیرم 

ینی چی واقعا ...مگه پسر مردم کارتخوانه؟ نمیتونم قبول کنم هیچجوره 

الان زن و شوهرم باهم کار میکنن مگه عهد قجره فقط ی نفر کار کنههه

چیشدع

برا منم بگید

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یجوری ام میگه باااید تا خرداد بگیرم انگار چ کار مهمی داره.درصورتی ک برا عمل دماغ میخواد😐😂

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

حیف ک قفل بود 

خوب شد تاپیک زدی 

جالب اینجاست یه جا نوشته بود باید تا آخر خرداد بده 

این کلمه (باید) خیلی رو مخم بود

انگار پسر مردم بانک اونه 

چقدر بی چشم و رو گرسنه ان بعضی از دخترا

البته حقم دارن خونه باباشون گرسنگی و بدبختی زیاد کشیدن

حالا دیدن یکی خوششون ازشون اومده میخان سو استفاده کنن و از اون بکنن 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
گفت از دوست پسرم هشتاد میل میخوام برا عمل بینی بدون برگشت

پسره میده یه همچین پولیو؟؟ 

کاربری دوم ، ولی اصلا پشیمون نیستم چون حق گفتم  زرد_چوبه هستم ، دو هفته تعلیق شدم دوباره ظرف یه هفته یه ماه تعلیقم کردن 😕😂
2706