2733
2734
عنوان

چقدر یه عده عاقل و با درایتن

228 بازدید | 22 پست

من اصلا نمیتونم عاقلانه رفتار کنم همش احساساتم می...رینه بزندگیم حتی شان خودمم حفظ نمیکنم با هرکی دهن ب دهن نشم ... دیگه از خودم متنفرم... خوشبحال کسانی که عاقلن ۲۹سالمه مغز ندارم ...یه ۱۸ساله میبینم زندگیو مثل چی میچرخونه من تو خودم موندم ... نه بچه ای نه گفتگوی تمدن سازی هیچ تعاملی ندارم هرچی هستم عصبی پرخاش ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون که ۱۸ سالشه و یه زندگی رو روی انگشتش میچرخونه 

آموزشگر و مربی خوبی داشته . 

وگرنه همه عاقلن و باهوش 

ای کاش پدرو مادرای دهه ۴۰ و ۵۰ و ۶۰  از این سایت استفاده میکردن . حیف و صد حیف .‌ چون اکثرشون  خیلییی در جاهلیت و نآآگاهی موندن  مغزاشون از عصر حجر مونده . راکد موندهاین چند وقت دیدمشون خیلیاشونو. اعصابم خراب شده .چقدر انسانها در جهالت  و نااگاهی هستن . اخه تا کی  ؟
منم عاقلم ولی ب هیجا نرسیدم غصه نخور

من نه عاقلم نه به جایی رسیدم اسی اصلا غصه نخور🥰😂

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

برای گفت وگوی تمدن ساز وتعامل مطالعه کنید ودر گروها وکانال های مفید عضو شید بارعایت اصولی که ضربه نخورید البته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706