2752
2734

خانما رابطه هفته ای دو سه بار اوکیه یا کمه؟

من با خاستگارم صحبت کردم گف این تعداد ولی من دوس دارم بیشتر باشه

نکنه ب مشکل بخوریم 

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی میگه بیشتر باشه سختت میشه برو مشاور بنظرم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731

همچین گفتی بچه مچه گفتم حتما هفت هشتایی زاییدی

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
کافیه  الان میگی کمه. اون موقع پیر میشی از رابطع زیاد

چرا پیر؟

مگه نمیگن مفیده و آدمو جوون نگه میداره 

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

🥴امیدوارم بعد ازدواجم رو این نظرت باشی

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

هفته ای ۳بار میشه یروز درمیون دیگه!،یعنی هروز میخای! خیلی خسته کننده و تکراری میسه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

خب توام نظرتو بهش گفتی؟😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
خیلی خسته کنندس ما با دوسال ازدواج هر دو هفته یبار  البته میدونم کمه

چرا انقد کممم؟؟؟

2706