2733
2734
عنوان

بر چشم بد لعنت :/

69 بازدید | 4 پست

طرف عروسی بچه اش گرفته فردا صبحش در افتاده روی خواهر مرده و کمرش اسیب دیده 

یا دوست من یه چیز بهش گفتم الان همون چیز به بدترین شکل خراب شده !!

چرا ادما این طوری هستن؟

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

چون آدما خودشون تنگ نظرن خودشون خودشونو چشم میکنن ولی میندازه گردن بقیه اینو یه کارشناسی تو تی وی گفته بود که اصل معنی چشم زخم غرور وتکبر خود انسانه که فکر می کنه چه شق القمری کرده که مثلاً بچه زاییده یا فلان مال و اموال جمع کرده ویاد خدارو فراموش می کنه وخداهم به خسارت زدن به اون چیزها بهش تلنگر وارد می کنه تابه خودش بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون آدما خودشون تنگ نظرن خودشون خودشونو چشم میکنن ولی میندازه گردن بقیه اینو یه کارشناسی تو تی وی گف ...

مثلا من چرا باید خودم خودم چشم کنم؟ من  درباره اون موضوع باهاش صحبت کردم و دقیقا بعد یک هفته خراب شده 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2731

ببین یه چیزی داریم ما میگیم چشم شیرین 

نمیدونم دید یا نه مادر از روی عشق و علاقه تعریف بچشو میکنه یا پیش خودش قربون صدقه شوهرش میره بعدش گند میافته تو همون بچه و شوهر

ولی هستن کسانی که نمیشه پیششون از خوشیهات بگی انرژی منفیششون زیاده من یه نفرو داشتم که دوری کردم ازش یا اگر اتفاقی ببینمش چیزی براش تعریف نمیکنم که شاخکاش تکون بخوره