2752
2734

بهش بگو برو برام پاور بانک بخر گدا 

چرا مردلی ایرانی اینقدر حقیرن که فکر میکنن مثلا با داد زدن سر زنشون تو جمع میتونن خودشونو بالا ببرن

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو واکنشت چی بود

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
وقتی ارومه بهش بگو که ازش توقع نداشتی و کارش درست نبوده بزار بفهمه تکرار نکنه

عمش هم از خداشه بحث مارو ببینه جاریمم بود با مادرشوهرم اینقد ناراحتم که فردا میخوام به یه بهونه برم خونه بابام

شب خونه مادرشوهرمیم از ترس دعوای شدید هیچی نگفتم 

چه خانم آروم و با سیاست و محترمی هستی‌.خاک تو سرش.من اگه بودم الان منتظر نوبت اتاق عمل بود گوشی و شارژر و پدر مادرش رو از درون شکمش در بیارن

چه خانم آروم و با سیاست و محترمی هستی‌.خاک تو سرش.من اگه بودم الان منتظر نوبت اتاق عمل بود گوشی و شا ...

چه فایده دیگه افسرده شدم من براش زن خوبیم باز الکی بی احترامی کنی کنه میگه بی مسئولیتی بخدا کدئین خوردم یکم مغزم اروم شده 

2706