2752
2734

خانوما میشه بهم کمک کنین چون کسیو ندارم ازش کمک بخام نظر بده شمارو دارماا♥️

خانوما من چیکار کنم بنظرتون

با خانواده ی همسرمم خب

۳ سال صبر کنم

سختی نیس چ سختی زیره پام ماشین گواهنامه دارم کلی اینور اونور فقط باید ۳ سال صبر کنم همین

ک اون شهری ک دوس داریم اون خونه ای ک عاشقشیم قراره با خاسته خودمون بسازیم ویلا حیاط استخردار

بعده خونمون ماشینمونو عوض میکنیم کلی پیشرفت

هم هدفمونه همو بچمون عشق میکنن

یا بیخیال سختی

یکی بهم برگشت گف خوش باش چرا سختی میکشی اخرش میمیری هدف نداشته باش بیخیال همه چی

برو اجاره راحت کن خودتو تموم

این حرفو بهم زد یکم فکرم مشغول شد

چیکار کنم؟!

واقعا نیاز نیس ادم پیشرفت کنه هدف داشته باش

یا بگ چرا سختی بگم هیج تلاشی نکنه بدون هدف زندگی کنه بره اجاره

اجیا من هیچکسو ندارم توروخدا بهم کمک کنین

فکرم خیلی درگیر شده

ی چیزه قانع کننده بگین ک ی تصمیم بگیرم

ازتون ممنونماا🥺🤗♥️

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باخانواده همسر بخوای زندگی کنی بحث پیش میاد کلی خاطرات بد اول زندگیت می مونه مسئله اینه 

توقعتون رو بیارید پایین جای ارزونتر اجاره کنید خونه ی ارزونتری هم بسازید بعدا میشه توش خرج کرد اگرم عقدید یه مقدار طولانی ترش کنید عروسی هم نگیرید

عزیزم هر راه و مسیر خاسته ایی سختی خودشو داره سه سال ک چیزی نیست تحمل کن طاقت بیار ب امید روزای خوب پله پله باید جلو رفت و بافکر و هدفی ک داری روزهارو سر کنی 

مرا آنجا ببر ک شرابم نمیبرد ❣️🍒:)))))) 

سه سال صبر یعنی اینده مشخصه 

یعنی الان زمین داری پولم داری ؟

اینطوری که شما میگی یعنی اگه غیر زمین نزدیک۵میلیاردم باید پول ساخت چنین خونه یی را داشته باشه اگه داری صبر کن اگه فکری که کم کم بسازی و واینا نه اگه پولش جور باشه یکساله هم تمامه

با این اوضاع تورم اگه به فکر آینده باشی بهتره سختی میگذره ه

پس سختی رو بگذرونی بعدش به راحتی برسی عاقلانه تره ماهم اوایل ازدواجمون زیر وام وقسط غرق شدیم تاخونه ساختیم الان خداروشکر بچه هامون راحت زندگی میکنن و دغدغه خونه رونداریم