2752
2734
عنوان

ناشکری کردم خدا زد تو سرم

133 بازدید | 11 پست

ی پسر سه سالو نیمه دارم. بچم رفلاکس داشت از اول آرزو ب دل شدم درست شیر بخوره بعدم غذا

همیشه باید مراقب میبودم آروم بهش غذا میدادم

بعد ۲سالو نیمگی داروش قطع شد و خوب شد پارسال اردیبهشت برگشت ک دوهفته دارو دادم خوب شد 

هفته پیش ب همسرم گفتم چرا اینجوریه یک ساعت طول میکشه غذا بخوره،ی موزو سه ته دونه توت فرنگیو یک ساعت زمان میبره تا بخوره، گفتم خسته شدم من ی بچه ای میخواستم ک همه چی بخوره زود تند از شانس من بچم رفلاکسی شد

الان چند روزه غذاشو بالا میاره،معدش بهم ریخته

امشب داروشو گرفتیم

خاک بر سرم لااقل بچم غذاشو میخورد هرچند کند و زمان بر

ظهر دلش درد میکرد خ کم غذا خورد 

دعا کنید بچم زود خوب بشه

خدایا غلط کردم، من بچمو جوره میخوام ،بخوره دقم بده اشکال نداره

لااقل بدونم اذیت نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی بگردم  خدا شفابده پسر عزیزتو ناراحت نباش براش حمد خوندم

ممنون عزیزم

دستت درد نکنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
بمیرم🥲

خدا نکنه

دعا کن مثه پارسال پسرم زود خوب بشه

خدا نکنه دعا کن مثه پارسال پسرم زود خوب بشه

به نیت سلامتیش لیت الکرسی میخونم

ان شاء الله به زودی خبربدی که حال پسرگلت خوب شده

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

منم بچم رفلاکس آلژیک داره 

هم رفلاکس هم حساسیت به پروتئین گاوی تا حساسیتش خوب نشه رفلاکسش خوب نمیشه

همیشه بی قراره، شبا صدبار با گریه بیدار میشه یه ذره شیر میخوره بعد میخوابه، اگه به زور بیشتر بهش بدم همه رو بالا میاره کاملا درکت میکنم

اون روز مادرشوهر و دخترش میگفتن اگه بعداً بچه دار شدی اون یکی رو اینجوری بار نیار، شعورشون همینقدره، انگار من دوست دارم بچه م اینجوری باشه

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
به نیت سلامتیش لیت الکرسی میخونم ان شاء الله به زودی خبربدی که حال پسرگلت خوب شده

ممنون لطف میکنی 

ایشالا

منم بچم رفلاکس آلژیک داره  هم رفلاکس هم حساسیت به پروتئین گاوی تا حساسیتش خوب نشه رفلاکسش خوب ...

خیلی سخته

منم از این حرفا زیاد شنیدم ک بچه رو عادت دادی اینجوری میخوره

ولی اینا مهم نیس ،کاش خوب بشن. یک سال بود بچم خوب بود الان خواب ظهرش بهم خورده، خودشم میترسه بخوره بالا بیاره 

همش ب خودم فوحش میدم میگم ناشکری کردی

خیلی سخته منم از این حرفا زیاد شنیدم ک بچه رو عادت دادی اینجوری میخوره ولی اینا مهم نیس ،کاش خوب ب ...

ان شالله که زود زود خوب میشه 

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
منم بچم رفلاکس آلژیک داره  هم رفلاکس هم حساسیت به پروتئین گاوی تا حساسیتش خوب نشه رفلاکسش خوب ...

شما بچت چند سالشه؟

ایشالا خوب میشه

یجا خوندم دیگ نهایت تا۵سالگی اینجورین ب مرور خوب میشن

پسر من خوب شده بود ولی خ آروم میخورد

اصلا میوه نمیخورد ولی امسال خورد

بچم تمام زندگیمه نمیتونم ببینم دلش درد میگیره😭😭😭

ان شالله که زود زود خوب میشه 

ان شاءالله. همچنین بچه شما