2752
2734
عنوان

دیگه حوصله سربر شده این چه وضعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاج خانما فقط می خوان ما صلوات بفرستم اینجا خب برید مسجد 

نه بابا اونام مبارکه الان تاپیک زده چرا ناپیمغ صلوات من ترکید 😂😂😂

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731
حاج خانما فقط می خوان ما صلوات بفرستم اینجا خب برید مسجد 

نه نه اشتباه نکن ! این نوع تاپیکا رو دوس دارن :

بیاین بگم مادر شوهرم چی گفت ؟! 😂😂

یعنی تاپیک‌های اجتماعی یا چالشی فورا بلاکه! من به تاپیک درمورد چ.ا.له جمع‌تی گذاشتم ، هم تاپیکم بسته شد هم کاربریم تع..لیق شد!!😂

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
تروخدا منم تگ کنین این تاپیکا برسم هی فشار نخورم

اوکی😂😂💁‍♀️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اره بابا یا یارو از ببخشید پایین تنش صحبت میکنه نصفه شبی یا یهویی قصد خودکشی میکنن خسته شدم 

یکی میگفت رفتم لیزر کنم خانمه بهم گفت اگه پسر بودم باهات دوست میشدم خب این یعنی چی😂

یکی میگفت رفتم لیزر کنم خانمه بهم گفت اگه پسر بودم باهات دوست میشدم خب این یعنی چی😂

ای وای میخواست از خودش تعریف کنه مثلا بابا اخه خدایی اینا چیه انقدر دلم میخواد بنویسم به درک 

سآیت بدگویی از خاندان شوهره بقیه مسائل تعلیق حذف😂

فقط موضوعات اصطلاحاً زرد !! هرچیزی که جدی باشه حذف میشه 

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...