2733
2734
عنوان

اینقدر گریه کردم اشک چشمام خشک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 71 پست

عزیزم باتوجه به چیزایی که گفتی من حدسم نسبت به برادرشوهرته...

بازهم خودت دقت کن 

منم تقریبا یه همچین جریانی برام پیش اومد البته اون پیام و زنگ بود به گوشی همسرم که بعدا متوجه شدم مربوط به برادرشوهرم بوده کلا

سخته عزیزم حق داری ایشالله که همه چیز واقعا یه سوتفاهم باشه ولی لعنتتتت به خیانت لعنت به استرس و نگر ...

من قبلا هم نامزد داشتم قبل شوهرم

که یهویی گفت بیا جداشیم بعد دوسال بهم رسیدیم بعد فهمیدم کل دوران دوستی و نامزدی بهم خیانت میکرد

این بیشتر حساسم کرده😭😭

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته عزیزم حق داری ایشالله که همه چیز واقعا یه سوتفاهم باشه ولی لعنتتتت به خیانت لعنت به استرس و نگر ...

یعنی من ساده نیستم 

شما هم حس من رو نسبت به این قضایا دارید

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
یعنی من ساده نیستم  شما هم حس من رو نسبت به این قضایا دارید

من متاسفانه در این زمینه خیلی منفی نگرم،نمیخوام خدای نکرده حرفی بزنم که تهمت به شوهرتون باشه ولی درکل بیشتر دقت کن رو کاراش و رفتاراش

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2731
من متاسفانه در این زمینه خیلی منفی نگرم،نمیخوام خدای نکرده حرفی بزنم که تهمت به شوهرتون باشه ولی درک ...

خواهش میکنم هرچی به ذهنت رسید بگو

اگه رمز گوشی شوهرتو داری و خط شوهرت همراه اوله. یه همراه من رو گوشی خودت نصب کن، بعد شماره اونو بزن، کد فعالسازی میره رو خط اون، زود ببینش و از گوشیش حذف کن تا نفهمه. 

در آخر توی همراه من برو ریز مکالمات و ریز پیاماشو ببین

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ببین به چ شماره ای بیشتر تو این مدت زنگ زده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
اگه رمز گوشی شوهرتو داری و خط شوهرت همراه اوله. یه همراه من رو گوشی خودت نصب کن، بعد شماره اونو بزن، ...

انجام دادم اصلا با اون شماره تماس نداشت

البته برا گرفتن ریز مکالمات و...هم باز کد میره رو گوشی اون. روزی که خوابه این کارو انجام بده

انجام دادم اصلا با اون شماره تماس نداشت

پس شک نکن. 

کار برادر شوهرته

قایمکی خط دیگه ای نداره؟ اینو هم از تو همراه من چک کن ببین چمدتا خط به نامشه

قایمکی خط دیگه ای نداره؟ اینو هم از تو همراه من چک کن ببین چمدتا خط به نامشه

ن نداشت

علنی میدونم که برادر شوهرم دختر میاره

ولی خب ی قسمتایی هم ربطیبه برادر شوهرم نداشت