2752
2734
عنوان

دماغ عملیاااا توروخدا بیاینننننننن❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 65 پست
من دکتر مریم رومیانی و آرزو خوانساری نیا رو مد نظرمه خراب کاری کم دیدم شما نظرتون چیه کسیو می‌شناسین ...

تهران جراحای خیلی خوبی داره، چندتاشونو توی نت پیدا کن برو کارشونو از نزدیک ببین، باچندتایی ک جراحی کردن صحبت کن، چون واقعا هزینش زیاده، حیفه عجله ایی کاری کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما پیش کی عمل کردین و چند وقت گذشته؟غیر از تنفس مشکل دیگه هم دارین عزیزم؟

من5سال پیش جراحی کردم، دکتر ابتهاج.. عالی عمل کرد، من پره های بینیم خیلی باز بود، خیلی خوب جراحی کرد، میگم ک همه از ظاهرش تعریف می کنن ولی تنفسم مشکل داره، ی وقتایی ک از باشگاه برمیگردم اسپری می زنم، موقع خوابم با دهان تنفس می کنم.

2731
من5سال پیش جراحی کردم، دکتر ابتهاج.. عالی عمل کرد، من پره های بینیم خیلی باز بود، خیلی خوب جراحی کرد ...

ای بابا چقد بد حیف این همه پول😞من شنیدم اگه پیش متخصص گوش و حلق و بینی عمل کنی احتمال مشکل تنفسی کمتره نسبت ب بقیه

نمیخوام بترسونمت ولی خب حقیقتا باید همه جوانبش رو درنظر بگیری.. مثه نیوشا ضیغمی، توی لایو گف ظاهر بی ...

عزیزم ممنونم دیدمو عوض کردی تا الان فقط گل و بلبل شنیده بودم راجب عمل🙁💔

ن فدات شم، کامل دربارش تحقیق کن، چندین دکتر رو تحقیق کن، کسایی ک پیششون جراحی کردن و ببین، درباره همه چیز سوال کن، مخصوصا تنفس و قرینگی سوراخا، من5سال پیش 9تومن عمل کردم، الان ک شنیدم تا50، 60تومنم رفته، پول زیادیه پس کاملا باتحقیق و چشم باز برو جلو

فقط میترسم بهم نیاد وگرنه تنفسمم مشکل داشتع باشع تحمل میکنم😭میخوام اعتماد ب نفسم بره بالا:)

میگم ک از توی اینستا و تبلیغا نرو جلو.. خودت برو از نزدیک ببین قشنگ چند جلسه با دکترت ب عنوان مشاوره صحبت کن، بعد مراحل بعدیش رو انجام بده . 

ن فدات شم، کامل دربارش تحقیق کن، چندین دکتر رو تحقیق کن، کسایی ک پیششون جراحی کردن و ببین، درباره هم ...

ای بابا پول زیادی هم دادی ۹ سال پییش😬

اره منم از چن تا دکتر مشاوره آنلاین ک گرفتم همه شون بالای ۶۰ بود البته غیر از هزینه کلینیک🙄

میگم ک از توی اینستا و تبلیغا نرو جلو.. خودت برو از نزدیک ببین قشنگ چند جلسه با دکترت ب عنوان مشاوره ...

مشکلم اینه ک وسواس گرفتم برا انتخاب دکترم😂هر کی ی چیزی میگه ادمو پشیمون میکنن