2752
2734
عنوان

راس میگن یخچال ساید جا نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه مثل من اهبچل فریز کردن زیاد هستی مثل سبزی ونخودو لوبیا گوشت ومرغ دوقلو بکارت میاد 

دوقلو ظاهرشو دوس ندارم

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 

بستگى به گنجايشش (فوت) داره

مال من ٣٢فوته اگه اشتباه نكنم

تو ى طبقه  ش نزديك ١٥ كيلو گوشت گوسفند جا مى گيره

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

فریزرش یخورده کوچیکه به نسبت دوقلو و خب اگه زیاد مواد غذایی فریز میکنی ممکنه بعد یه مدت کلافت کنه، به شخصه از یخچال هایی که ورودی کوچیک دارن اما عمق دار هستن خوشم نمیاد ترجیح میدم عریض باشه تا عمیق اما سایدها معمولا عمیقن

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
بعد من چی بگم که یخچالم بالا پایینه. البته با پولش اونموقع می‌تونستم ساید ایرانی بخرم.

یخچال منم داغون شده دارم پول جمع میکنم بخرم 

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 
اگه بزرگ میخوای فقط دوقلو جوابه وگرنه سلیقه خودت

نه اونقدرا هم بزرگ نمیخوام

ولی اینکه میگفتن ی قابلمه کوجیکم جا نمیشه برام عجیب بود

نه میگم مگه هرماه ی گوسفند آدم میزاره ک جا نداشته باشه با دخل و خرج الانی ها زیاد هم جای خالی داره&n ...

به نظرم اگه تایم داری برو ویرایش کن علامت سوال بذار 

وگرنه هر یه دقه «ماهی یه گوسفند میخورین»😂