2752
2734
عنوان

ی اتفاقی افتاده.میترسم.

1173 بازدید | 63 پست

شوهرم ی کارگاه تولیدی داره.

۴ تا آقا و ی خانم سن بالا اون جا مشغول هستن.

جدیدا ی دختر خانمی اومده ۲۶ سالشه. 

امشب اتفاقی پروفایل تلگرامش رو نگاه کردم. عکساش وحشتناک بوده. با نیم تنه و پرسینگ ناف و سرباز و آرایش غلیظ.

دیپلمه هست و قبلا جایی آشپزخونه کار می‌کرده. رزومه ش مبهمه

پدر و مادرش هم از هم جدا شدن، با مادرش زندگی میکنه.

امروز زنگ زده از شوهرم پرسیده قبله کدوم طرفه؟

واقعا اهل نمازه یا رد گم کنی سوال پرسیده؟

میترسم کار دستمون بده.

خواهشا نیاید بگید به شوهرت اعتماد نداری و این حرفا.

ی حس غیرت زنانه دارم. حالم خوب نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی از اونجایی که تو زندگیم دیده دختره اهل لباسای باز بوده مشروب و پارتی ارایش غلیظ و پرسینگ بوده .. 

ولی نمازشم می‌خوند

دیگه اینجوری قضاوت نکردم 😂😂😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731

عزیزم خب اینهاباعث نبایدبشه بدگمان بشی مگرهرکس این تیپیه دیگه نمازم نبایدبخونه ؟خداکه فقط مال  خانومای چادریاومذهبی هانیست خدامال همس وهمه میتونن عبادتش کنن این خانم هم حتما اعتقادداره ونمازمیخونه وفقط قبله روپرسیده چیزخاصی نبوده 

چی بگم والا اهلش باشه ولی عکس نزاره، مشکلی نیس.

عکسم میزاره اشنامونه😁

چی بگم والا😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅