2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم گیر دادن بچه بیار و دخالت میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 69 پست
ایراد بزرگ پدر و مادرهای نسل جدید مخصوصا مادرها اینه فکر میکنند باید بچه همه چیش تامین باشه چون برا ...

درس میگین دوست عزیز اما گاهی بعضیا واقعا بحثشون مالی اینا نیس بعضیا شرایط روحی ندارن 

اول باید مادر پدر اوکی باشن از لحاظ روحی و جسمی بعد بچه بیاد

و این طرز تفکر ک با بدنیا اومدن بچه روابط زنو شوهر خوب میش مشکلات حل میش غلط اگ اینجور بود ک این همه بچه طلاق نبود

...
اره میخورم یواشکی ولی میترسم اثر نکنه قرصا و بشه یه وقت چون رعایت نمیکنه هر چی محبت و هر کاری میکنم ...

هرشب سرساعت و ب موقع بخوری اثر میکنه فقط موقع رابطه نگو نه و اینا 

ببین من ۱۲ سال تازه قلق شوهرم دستم اومده توهم درست میشه غصه نخور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راهش همینه یا تا الان بودی طبق خواسته ی اونا ترس از طلاق دادن و... یا مقابله و فکر ب ته ماجرا هر چی ...

اره بخدا خستم کردن فکر کن سر کوچکترین چیز شوهرم میگه طلاق و منو می‌بره می‌زاره خونه عموم که دخترتون رو نمی‌خوام و جدا بشیم و نمیتونه زندگی کنه نقش قربانی بازی می‌کنه این وسط و عموم هم میگه من نگه نمیدارم این وسط من خورد میشم و باید برگردم به همون خراب شده

از اول درس رفتار نکردی و بزرگترین اشتبات این بوده ک یجا زندگی میکنی یکم زبون داشته داش باشین توروخد ...

خیلی اشتباه کرده هی اومد عز و جز مادرم دیره و کسی رو جز من ندارن من احمق دلم سوخت الآنم راضی نمیشه بریم از اینجا خیلی اشتباه کردم خیلی

2731
اره بخدا خستم کردن فکر کن سر کوچکترین چیز شوهرم میگه طلاق و منو می‌بره می‌زاره خونه عموم که دخترتون ...

با این اوضاع بچم میخان😒ب مادرشوهرت بگو اقد بچه دوس داری خودت بیار

...

غلط کردن 

از اول تقصیر خودت بوده که کوتاه اومدی ایمان سوارت شدن 

ساکتو جمع کن برو خونه بابات 

عرضه طلاق دادن هم ندارن اینا فقط اینارو میگن که تورو بترسونن که تن بدی به خواسته هاشون

طلاق گرفتن شرف داره به این زندگی 

✨🦋🤍I am valuable
ب اب ۴۰تا ایت الکرسی بخون ۴۰روز بریز دورتا دور چهارگوشه خونت از اون اب بده خودت و شوهرت بخورین (بریز ...

چشم عزیزم من پرسیدم از یه آدم می‌گفت که خانوادش یه طلسم دائمی گرفتن براش و باطل کردنش هم کار کسی نیست و آبان باطل کنم باز فردا میگیرن موندم چه خاکی بریزم به سر