2733
2734

یه خونه باغ 2000 متری داریم ارزو بابام اینه خرابش کنه و یه ساختمون نقلی تو اون باغ بسازه 

یکی دیگ ارزو های بابام اینه مشهد خونه بگیره و اطراف شهر خونمون یه خونه باغ دیگه ام بگیره 

میخواد اینارو بین ماها تقسیم کنه و یه بخشیشو تبدیل به حسینیه کنیم 

وضع بابام بد نیست ولی خب برای اینکه همه ی اینکارارو انجام بده نیاز به سرمایه زیااادی داره 

میخوام بهش کمک کنم میخوام ارزو های بابامو به واقعیت تبدیل کنم اون بخاطر بچه هاش من بخاطر بابام و بچه هام میخوام بابام رویز بهم افتخار کنه که دخترش راهو خودشو ادامه دادمیخوام منم خودمو وقف بچه هام کنم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب کاش منم بابا داشتم بابای من از دشمن بدتره اسمش نمیشه بابا گذاشت منم آرزو دارم آرزوهای بابام ب ...

زندگی همه بالا و پایین دارخ گاهی وقتا همه ی ما حس میکنیم کسی مارو دوست ندداره 

ولی وقتی خودمون مادر و پدر میشیم میفهمیم چقدر بچه هامون عزیزن برامون حتی  اگه چیزی نگیم بهشون 

مطمئنم بابات عاشقته 

2731
حرف دل منو زدی منم گاهی حس می کنم واقعا پدر ندارم

حرفی که کاربر بالایی زدم رو دقیقا به شما میگم همه بدر و مادرا عاشق فرزندشونن حتی اگه چیزی نگن

زندگی همه بالا و پایین دارخ گاهی وقتا همه ی ما حس میکنیم کسی مارو دوست ندداره  ولی وقتی خودمون ...

عاشقمه🤣😏😏

بابام منو فروخت تو بچگی شوهر داد نزاشت درس بخونم از بچگی فقط کتک خوردم تا حالا تجربه عشق به پدر ندارم نمیدونم چه حسیه

حرفی که کاربر بالایی زدم رو دقیقا به شما میگم همه بدر و مادرا عاشق فرزندشونن حتی اگه چیزی نگن

خدارو شکر پدرخوبی داری  دستشو ببوس تا حالا ندیدی پدر بد البته من پدمو خیلی دوست دارم ولی انقد تبعیض قایل میشه خیلی به حقم منو خواهر بزرگم بد کرده