2752
2734
عنوان

سحر و دعا پشتت باشه چه نشونه های داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3698 بازدید | 379 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی : )❤️

قربونت

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
2731

عزیزم سوره بقره اولش همینجوره

اذیت میشی چون همین انرژی های منفی نمیخوان حال تو خوب بشه

منم تا ده روز حالم خیلی بد بود خیلی

ولی بعدش زیر و رو شدم

بنظرم به بقره گوش کردن ادامه بده 

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
عزیزم سوره بقره اولش همینجوره اذیت میشی چون همین انرژی های منفی نمیخوان حال تو خوب بشه منم تا ده ر ...

شمام مثل من میشدی؟ من هنوززز از ظهر سردردم خوب نشده 

ی نیرویی منو ازش دور میکنه دس خودمم نیس

سعیمو میکنم ادامه بدم

دعا کن برام حل بشع

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
چون خیلی رو دور تلقینی اصلا فکر کن هیچ جادویی و هیچ مشکلی نداری در ضمن تا ایمان و اراده ات زیاد تر ن ...

اگر نماز و اینا بخونی چند وقت طول میکشه دست از سرت بر دارن؟ برا خانواده ت خوب شدن کامل یا اثرش تا پایان عمر هست؟ صداشون رو هم خانواده تون می‌شنیدند یا فقط سنگینی بود؟

خدایا شکرت🩷
اگر نماز و اینا بخونی چند وقت طول میکشه دست از سرت بر دارن؟ برا خانواده ت خوب شدن کامل یا اثرش تا پا ...

مردم جماعت تنبل هستن مگر نه شدن که هیچ با این کار ها میشی استاد ماورا بستگی به اینکه چقدر طلسمت کهنه هست ۴ سال با اعتقاد قوی جواب نگرفتی حتما بیا سراغم چون واقعا تاثیر داره البته تلقین نکنین که اگر بد بیاری اتفاق افتاد بخاطر طلسم هست

اگر نماز و اینا بخونی چند وقت طول میکشه دست از سرت بر دارن؟ برا خانواده ت خوب شدن کامل یا اثرش تا پا ...

گاهی بخاطر آثار وضعی یا همون کارما هست مثلا تو بچگی به همکلاسیت چیز بدی گفتی نتیجه اش رو تو این سن بدتر میبینه یا ناراحت کردن پدر و مادر

این دعا برای چیه؟

عکسه منظورته برای باطل سحره

تاپیکم منظورته برام دعا گرفته یکی حالا دلیلش هرچی هس حتی نمیدونم کار کیه سنگینیش بشدت رومه