2752
2734

راستش من خودم هرچی از این دخترا دیدم آخرش با یه پسر فوق العاده ازدواج کردن و خوشبخت شدن 

یکیش تو فامیلای خودم بودم به چشم دیدم واقعا 

نظر شما چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه فامیلتون بعد ازدواج متعهد به همسرش بمونه که امیدوارم خوشبخت بشه❤   ولی در کل نمیشه ظاهر زندگیو با باطن زندگی خودت مقایسه کنی

متاهل💍 و متعهد💜 به جانم، مهردادم...❤  اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)

متنفرم از این ادماااا

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
خب چرا همچین پسر خوبی باید سر راه این دختره قرار بگیره

شاید خدا خواسته امتحانش کنه

ازدواج کلا قسمته

بعدشم اون اذمی که میگی قبلا خراب بوده شاید از کاراش پشیمون شده

کلا خوب نیس ادم پیگیر این چیزا باشه

دنیا گرده

هیچکس هم معصوم نیس 

خوشبختی هم در دراز مدت مشخص میشه نه اولش

والا ما تو اشناها داشتیم طرف ازدواج کرد گفتیم وای فلان و بیسار

حالا بعد ۹ سال با ۲ تا بچه طلاق گرفتههههه

اصلا فکرشم نمیکردیم