2733
2734
عنوان

یه خروس و چنتا مرغ دارم خروس رو اعصابمه همش صدا میده

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 106 پست
ماام یه دونه داریم از صبح ساعت ۵ میاد پشت در اتاقم هییی گوگولی میکنه پدرمارودراورده 

لعننی تا پشت در اتاق میاد ،😝🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گناه داره بچه...بذار داره برای اون مرغ ها خودنمایی میکنه     

این رفتار بین خروس ها طبیعیه ولی خیلی رو اعصابه...همسایمون بی وجدانمون سر این سر و صدا رفت سر خروس اون یکی همسایمون رو برید...

کاشکی این حیوونات بیچاره زندگیشون با ماها قاطی نمیشد...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731
داره تلاش میکنه خوب بخونه تازه کاره درکش کن 😂

یعنی ژست میگیره پراشو وا می‌کنه و صدا نکره میده بیرون دوست دارم بدم شوهرم سرشو ببره شام بخورمش دلم خنک شه

خروس ما از چهار صبح شروع به خوندن میکنه تا ۹ خوابو ازمون گرفته😭😭

وای چه اعصابی داری 

من یه بار رفتم خونه خالم خروسشون ساعت دو شب داشت سر و صدا میکرد دوست داشتم با دمپایی بکوبم تو دهنش آخه کدوم خروسی ساعت دو شب بیداره 😐

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
وای خیلی بد میخونه کاش حداقل مثل خروسا میخوند دلم خوش بود بعد مرغا که صدا میدن اینم ازشون تقلید می‌ک ...

وای اسی خیلی خندیدم 😂😂😂🤣

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
گناه داره بچه...بذار داره برای اون مرغ ها خودنمایی میکنه       این رفتار بین خروس ...

میدونی چیه خروسه پسره نباید بهش رحم کنی،🤣🤣😝

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
گناه داره بچه...بذار داره برای اون مرغ ها خودنمایی میکنه       این رفتار بین خروس ...

منم حس میکنم یه وقتا باید بدم همسرم سرشو ببره تلافی اذیتت رو سرش در بیارم اما دلم نمیاد مرغا تنها میشن

وای ما یه خروس داشتیم جوجه بود برادر شوهرم داد به پسرم،بزرگ که شد فقط قوقولی قوقومیکرد،یه شب داداشم مهمانمون بود چهار صبح بیدار.ش کرد ،داداشمم نامردی نکرد رفت یقه شو گرفت ساعت چهار صبح سرشو برید

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه