2752
2734
نزاره بری چی

والا نزاره بره میترسم ،چون اگه اینطوری ضربه دیده باشه از طرفم قطعا  الان حسش بین نفرت دوست داشتنه ، امکان داره تلافی سنگینی کنه ،اگه ضربه سنگینی دیده باشه قطعا یادش نمیره هر روز تو ذهنش تجزیه تحلیل می‌کنه این موضوع رو نمیتونه حالا حالا ببخشه،این نظر من شاید یکی یه جور دیگه فکر کنه

چرا خیانت کار باید بخشیده بشه ؟  چه اون خیانت کنه چه من بنظرم قابل بخشش نیست  در مورد چاق ...

خب می‌دونه خطر تهدید نمیکن میخواستی بترسونی فقط 

اما برا جبران چیکار میکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت جبران نداره این از این 

چاقو هم ببینم در این حد وحشیم سعی میکنم به فکر درمان بیفتم

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

اون مر. چقد بی عرضه است که زن دستمالی رو میخاد نگه داره.خیانت هیچ توجیهی نداره.الکی قانع نکنید خودتون رو‌..و البته شایدم دو طرف بدرد نخور و درب و داغون هستن و باید کنا هم بمون.خلایق هر چه لایق

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒
2731
فک کن خیانته قبلا حقش بوده پشیمون نیسم اما این چاقو فک کن یه درصدم حقش نبوده  برا ترسوندن بود ...

منو همسرم دعوا کردیم برای بار اول ازاینجا یاد گرفتم اگه دعوا شد زدبزنم مام بعدمدتها باهم دعوامون شد عین سلیطه ها چنگ میزدم بهش کل صورتشو خط انداختم انگار با پلنگ درافتاده بود وای چقدر دلم خنک شد چقددددر حالم خوب بود ولی اون  چقدر تو شوک بود چقدر مظلوم شد اون مدت 

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
اگه اون هم اینکارو کرد یعنی حقت بوده؟ مثلا خیانت کرد حقت بوده؟

من نه بهش خیانت کردم‌نه با چاقو زدمش نه‌چیزی.

من از خودم مطمئنم بنظرم کارما جواب کاراشو‌ به یه نحوی میده حتماً که نباید خیانت کنه تا با خیانت جواب بگیره. 

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

صادقانه بهش میگم با دلیل خودم و عذر خواهی میکنم هیچ چیزی بهتر از صداقت نیست

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
درمورد چاقو چی

خب بگو چطوری شده تا بشه نظر داد

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خب بگو چطوری شده تا بشه نظر داد

راستش یکم با هم مشروب خوردن خیلی کم 

یکم گرفته بودش 

بعد دختره قفلی میزنع سر یه چیز چرت پسرع هم بجا اینک ارومش کنه هی میگی وا چرا اینطوری میکنی بسم الله و... جلو بقیه دختره میزنع تو گوشش و چاقو برمیداره میزنع ب دسش 

( سر اینک مامان پسره زنگیدع بود دو بار اینا ج ندادن دادم فریاد میکرد ک چرا ج ندادین و خونهاشون بغل همه و صدا رو مهمونا شنیدن . دختره میگف چرا هر بار مهمون میاد مامانت باید این کارو کنه . اصن تقصیر پسره نبود ) 

بعدم ک دسش اونطوری شد دختره گف غلط کردم من فک میکردم ک فقط تیشرتت پاره شده 😞 

و هزینه ی دکتر هم ۱۵۰۰ شد