2733
2734
عنوان

چقد ما دخترا بدبختیم

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 48 پست
بشین گریه کن بعد بگیر بخواب  باشگاه هم نرو  هر کی هر چی گفت فدا سرت  وقتی بدنت ...

والا میرم خونه هاا نیم ساعت جلو آیینه وایمستم به صورت داغونم پر مووو به پهلوهام نگاه میکنم از یه ظرفم تنبلی دارم تخمدانام خوب کار نمیکنن با وجود رژیم همش نفخم صورتم جوش میزنه موهام میریزه از یه طرفم ک عفونتو تینا حالا من ۲۱ سالمه فک کنم من دیگه ۴۰ سالگی نتوننم خودمو از تخت بیمارستان جدا کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روز نرو باشگاه ...مایعات زیاد بخور ...خودت باید مراقب خودت باش بیشتر استراحت کن 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2731
آره متاهلم تا دلت بخواد متخصص زنان رفتم ولی بی‌فایده است موقتا خوب میشه باز برمیگرده 

اره کوفتی اینطوریه باید رعایت کنی پنیرک و پونه ها میگن خوبه برا عفونت استفاده کن یکم منم استفاده میکنم ببین ببخشید میگم سعی کن خودتو خوب بشوری بعد دسشویی یا هر چی دکتر بهم ژل شستشو داده به من گفت قبلو بعد باشگاه یا حس میکنی یکم نم داری خودتو باهاش بشور خیلی ملایمه خواسی اسمشو بگم بگیر برا خانومام میشه استفاده کرد 

امیدوارم زود تر اوکی بشی عزیزم. مریضی واسه همه هست انقد حس بد نده به خودت.

میخوام ندمااا ولی درک ندارن ملت همشه فک میکنن دارم لوس میکنم  دیکع نمیدونم چرا فک نمیکنن ممکنه توانایی تحمل هر کی متفاوت باشه 

چند روز نرو باشگاه ...مایعات زیاد بخور ...خودت باید مراقب خودت باش بیشتر استراحت کن 

عزیزم خیلی غیبت دارم نمیرما دوستان و اینا میگن چرا نمیای هر دفه یچیزی میگم روم نمیشه بخدا 

والا میرم خونه هاا نیم ساعت جلو آیینه وایمستم به صورت داغونم پر مووو به پهلوهام نگاه میکنم از یه ظرف ...

امید اگر بمیره زندگی میمیره ! 

امید خودت رو با خوندن کتاب  و زندگینامه ها افزایش بده 

بودند افرادی که بیماری های خیلی سختی داشتند و از پسش بر اومدن 

امید و تلاش باعث میشه قوی بمونی 

فقط کافیه قوی تر بشی و قوی بمونی تا از پسش بر بیای 

این و بدون از بد شانسی نیست که درگیر این شرایط هستی

اتفاق های بد در ظاهر برای اذیت هستند

در باطن برای قوی شدن جسم و روح تو هستند 

فقط کافی کم میاری تا متوجه بشی چی میگم 

کاربر آقا هستم ، خوشحال میشیم تاپیک هام رو که با موضوع ارتباط و دوستی و .. هست رو بخونید و نظر بدید 🙏🌹
برای سلامتی چاره ای نیست من انقدر ازمایشگاهمیرفتم‌همه پرسنلش میشناختنم تازه ب بقیه راهنمایی میدادم ...

هعیییواقعاااا تحمل کن ولی تحمل ادمم حدی داره ادم یه جا کم میاره 

نمیتونم نرم غیبت زیاد دارم حوصله ندارم توضیح بدم توصیحم میدم میگن دختره لوسه تو زایمان چ حالی میخوای ...

درکت میکنم من که بخاطر پام نمیتونستم برم 

انقد حرف شنیدم که

درکت میکنم من که بخاطر پام نمیتونستم برم  انقد حرف شنیدم که

هعییی ادما از رو ظاهر قضاوت میکنن دیگه میگن تو ماشالله هیکل داری به این هیکل مریضی کاری نمیکنه لوس نشو

اره کوفتی اینطوریه باید رعایت کنی پنیرک و پونه ها میگن خوبه برا عفونت استفاده کن یکم منم استفاده میک ...

ژل شستشو دارم استفاده میکنم من حتی با دستمال کاغذی خشک نمیکنم چون خودش باعث عفونت میشه از داروخانه کهنه بچه گرفتم با اونا خودمو خشک میکنم لباس زیرمم روزی دوبار عوض میکنم میشورم تو آفتاب پهن میکنم بعدشم اتو میکشم نکات بهداشتی رو کاملا رعایت میکنم 

آمپول جنتامایسین خیلی درد داره؟؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

اگر ناراحت نمیشی این جمله ها واسه یه آدم افسرده ست

بهتره بری دکتر اعصاب و روان

بخشی از مشکلاتی که گفتی ماهیت وجودی خانوماست و هر جای دنیا باشی همینه

آقایون هم مشکلات خاص خودشونو دارن

من یه آقای جوون می شناسم که به خاطر هموگلوبین بالا دچار نوعی بیماری نادر خونی شده چون آقایون خون از دست نمیدن

پس هر چیزی حکمتی داره

امیدوارم اوضاع و احوالتون رو به بهبودی بره

خانوما اصلا بدبخت نیستن و دستکم نه به اون اندازه که شما گفتی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!