2752
2734
عنوان

بابا من چاق شدمممممم😭😭😭😭

159 بازدید | 17 پست

دوساله نشستم خونه گفتم کنکور دارم اشکال نداره هرچقدرم چاق بشم بعد کنکور لاغر میشم ولی غلط کردم😭

اصلا به اندازه نیاز غذا نخوردم زیاده روی کردم 

خیلی خیلی چاق شدم من قدم 170 هست فکر کنم وزنم نزدیک 85 شده باشه😭😭

من خیلی لاغر و خوش اندام بودن الان به قدری بد شدم هیچکدوم از لباسام اندازم نمیشه بیرون میرم میمونم چی بپوشم که سایزم بشه

میخوام دیگه رژیمو شروع کنم اینطوری نمیشه خیلیا کنکور داشتن مگه همه مثل من فیل شدن🤕

چیکار کنم بلد نیستم رژیم بگیرم چجوری رژیم میگیرن چیکار کنم کم بخورم 

تحرکمم کمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهر کوچیکه منم چلق شده بود مخصوصا اینکه عروب به غروب شوهرش براش خوراکی میخرید میاورد میگفت بخور تقویت شی 😆😅🤣😂 دیگه از بعد انتخاب رشته شروع کرد باشگاه و رژیم اول ترم سه ۱۸ کیلو لاغر شده بود 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
خواهر کوچیکه منم چلق شده بود مخصوصا اینکه عروب به غروب شوهرش براش خوراکی میخرید میاورد میگفت بخور تق ...

منم همین نظرو داشتم ولی اخه دیگه خیلی بی ریخت و بد شدم میخوام جلوشو بگیرم😕

اره منم من شکمم ترک بر نداشت ولی رونام از بالا تا پابین پشت زانو و ...همش ترکی شد

ببخشید من تر زدم به جسمم

حتی بازوهامم ترک برداشته من دیگه هیچوقت نمیتونم لباس مجلسی اینا بپوشم خیلی بد شده دستام

منم همین نظرو داشتم ولی اخه دیگه خیلی بی ریخت و بد شدم میخوام جلوشو بگیرم😕

دیگه یه ماه مونده تا کنکور بیخود سختی نده به خودت مگه چند بار تو این ماه میخوای بری بیرون

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ببین من 18 سالمه شکمم پر شده از ترک انگار باردارم از خودم بدم میاد دیگه هیچی اندازم نمیشه😭😭

واااییی منم همه جای بدنم ترک زده میگن ترک ها هم نمیرن

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم، خدای عالم ، ز چه رو در همه باغچه ها سیب نکاشت؟ 
دیگه یه ماه مونده تا کنکور بیخود سختی نده به خودت مگه چند بار تو این ماه میخوای بری بیرون

اخه نمیخوام سختی بدم فقط میخوام در حد نیاز بخورم پرخوری نکنم مال من دیگه رسیده به پرخوری خیلی وقتا گشنه نیستم میخورم