2733
2734

امروز صبح ساعت ۸ دم دادگاه یک کاری داشتم رفتم دنبال یکی بیارمش. بعد منتظر بودم تو ماشین.. یک آقای کنارم بود با یک خانواده که داشتن بحث می‌کردن 

معلوم بود زنش و خانواده اشن 

آقا حدودا ۳۲ ۳۳ سالش بود زنشم همینا میخورد 

نمی‌دونم راجب چی حرف زدن قبلش احتمالا ازش خواستن زنشو ببخشه یا مرده رو مقصر میدونستن نمی‌دونم اما مرده داشت به همه اونا با بلند و عصبانیت می‌گفت :

حتی اگر همه خیانت هاش همه بدی ها و ظلم های که در حق من کرده به پای من بنویسید بازم حتی مساوی نمیشیم، با توجه به میزان عشقی که بهش داشتم ،۵ ساله نازک‌تر از گل بهش نگفتم نذاشتم دست به سیاه و سفید بزنه 

با توجه به تلاش ها خستگی ناپذیر و ازخودگذشتگی های که کردم که در آرامش و رفاه باشه که حسرت هیچی تو دنیا به دلش نمونه . بازم به من میدونه 

در عوض جوابم اینه تو بغل پسر مردم بگیرمش

حقیقتا دلم برا مرده سوخت. زنش که مدام گریه و التماس میکرد معلوم بود چقدر پشیمان شده و حرف های مرده رو قبول داشت ، زندگی خیلی خوبی داشته.

ولی زنه خیانت کرده بود حقش بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی سخته صبح تا شب جون بکنی،بعد بفهمی اندازه ی دستمال کاغذی مچاله شده هم ارزش نداری

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
بعضی ها لیاقت رفاه محبت ندارن

مادرم همیشه به دخترها فامیل میگه همه خودتو وقف شوهرت نکن تو یک مواردی کم بذار تا قدر بدونن..

همین حرفو به پسرها فامیلم میگه که هیچ وقت همه خودتونو خرج زنتان نکنید همیشه تو بعضی مسائل کم بذار که قدرتو بدونن ..

چون محبت و عشق از حد بگذره طرف فکر می‌کنه وظیفته

من میگم حتی قتل می‌تونه توجیه پذیر باشه  اما خیانت هیچ توجیهی نداره

دقیقا همینطوره.خیانت کاملا اختیاری و با اراده ی خود شخص انجام میشه پس پشیمونی فایده نداره.اون لحظه هوس و خوشی چشمشونو کور میکنه و مطمئنا اگه لو نرن پشیمونم نمیشن

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کاربر قدیمی بارها ترکیده،اما با حساب کاربری جدید🤭