2752
2739
عنوان

ویار بارداری😭😭

230 بازدید | 51 پست

همش حالت تهوع بهم دست میده نمیتونم چیزی بخورم ،مخام غذا هم درست کنم بوش باعث میشه اوق بزنم همش 

امروز از صبح فقط آب خوردم ،دلم چیزای خنک و ترش مثل شربت یا اب البالو مخاد 

چیکار کنم 

ببخشید بالا نمیارما فقط حالتش دارم 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باز خداتو شکر کن بالا نمیاری من چی بگم که محل کارم یه نایلون دستمه همش بالا میارم...بدبحت دانش اموزام 😑...منکه سرم و امپول هم میزنم فقط 6 یا 7 ساعت اثر داره باز همون حالتم.قرص و شربت که اصلا فایده نداره

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ممنون از راهنماییت چجوری و چ موقع بخورم

هر 8 ساعت اگه خوب نبود ب 6 بخور یا شربت جالینوس رو من که هیچکدوم اثر نداره فقط امپول خوبه اونم چند ساعت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

حالتونو خریدارم بخدا کاش منم صحیح و سالم باردار شم همه این چیزارو ب جون میخرم  

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلم نی نی داره...گناه داره ...خوابیده  الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات

عزیزم  مبارکه بسلامتی، تا ۳ ماه اینجوریه بعد درست میشه اون هم بخاطر سلامت جنینه میتونی نون خشک، بیسگوییت خشک، بخوری کیوی ویتامین ب ۶ داره خوبه یا به دکترت بگو قرص یا امپول ویتامین ب۶ بهت بده تهوع رو کم میکنه ، اب سیرابی از بیرون بخر بخور کلی ویتامین داره برای تهوع هم خوبه

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
چند ماهته؟؟

4 ماه هر روز بدتر میشم بهتر نمیشم اخرش فکنم بمیرم😥😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون از راهنماییت چجوری و چ موقع بخورم

دکترم اونوقه به من گفت روزی یه دونه بخور البته من حالت تهوع نداشتم گفت اگه تا چند وقت دیگه حالت تهوع هات شروع شد بخور البته من کلا حالت تهوع ندارم اون برای بارداری قبلیم بود تو این بارداریمم با اینکه سه ماهم اصلا حالت تهوع نداشتم 

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

میگن سیرابی حالت تهوع رو کم میکنه البته اگر دوست داری

من خودم دوست نداشتم نخوردم همش دمیترون خوردم اونم شنیدم میگن ضرر داره زیادیش

من زیاد حالم بد بود بالا می‌آوردم چقدرم وزن کم کردم الان تازه یکماهه بهتر شد

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله