2733
2734

پدرو مادرم جدا شدم و اول هم مامانمو با اجبار به بابام داده بودن تقریبا ۸ ساله ک بودم جدا شدن و زن عموم بلافاصله برا بابام زن گرفت از ردی دشمنی با مادرم. مادرم هم زیبا بود و هم دلبر

اما اون خیلی بد جنس و بی شرم بود

زنی کگرفت چند ماه اول خوب بود ولی بعد شروع کرد کتک زدنم حتی بابام گفته بود حق نداری برام خبرکشی کنی🙃...

یادمه تیزهوشان قبول شدم اما گفت بره اون مدارس بالاشهر چند تا پولدار میبینه ازمون چیزای گرون میخواد نفرستش😐😐ولی رفتم

رسید به ۱۹ سالگی و اذیتاش ب اوج خودش رسیده بو خونمون زندان بود حق نداشتم ب یخچال دست بزنم حموم یه روز در هفته لباس با اینکه وضعمون خوب شده بود ارزون و دست دو ...

ما از بیرون پولدار بودیم ولی از درون...

تا اینکه با ی پسری تو دانشگاه اشنا شدم و بعد پنج ماهگفت چون پدرو مادرت جدا شدن مامانم نمیذاره بیام خواستگاریت ...مامانص تو دانشگامون بود کار میکرد .بعم گفت کسی هم نمیگیرتت باید زن دوم بشی و به بد ترین حالت باهام تمام کرد...

بعد از سه ماه یکی از دوستای بابام پسرش از تهران اومده بود شهرمون ماشین خوبی داشت‌شغل عالی داشت خونه داشت اما من ک ۱۹ بودم اون ۳۲ بود  و مرد سالار . و من برا فرار از زن بابام و ثابت کردن به اون هم کلاسی دانشگاه باهاش ازدواج کردم...تو عقد کتکم میزد ..خیانت میکرد ...صیغه میکرد بچه ها پولدار بود هاا ولی یه قرون ب من نمیداد حتی عید لباس نمیخرید  

زن بابام میگفت باید عروسی کنی بهنر میشه منم دوسش داشتم و مجبور شدم عروسی کنیم ...تا یه هفته بعد اردواج حتی کنارم نمیخوابید و واقعا تمام اولینامو نابود کرد تا اینکه ...به خانوادم گفتم خیانت مبکنه قبلش هم گوشمو شکوند هم سرمو ... ما جدا شدیم 🙃 در نهایت تعقیبش کردم و با دوست دختر خراب سابقش ک متاهل بود و بچه دار دیدمش...

منو نمیبرد بیرون هیچ وقت بیرون نرفتیم ولی اونو برد رستوران ..

درسمو ادامه دادم و یه جا کار خوب پیدا کردم و فهمیدم برای فرار از جو خونه نباید ازدواج کرد چون تهصپش از چاله تو چاهی ...

خیلی بهم ظلم شده اما خودمم کم مقصر نبودم الان ۲۲ سالم اندازه ۳۰ ساله ها تجربه دارم و خودمم میسازم ایندمو ...به هیچ چیز گره نمیزنمش

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱

همسن همیم استارتر خیلی سختی کشیدی واقعا انشالله که اینده ی روشنی داری و خوشبخت بشی

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای همشو خوندم

خیلی دردناکه قلبم درد گرفت😭💔

فک میکردم فقط منم ک اسیر ی لاشی شدم واس فرار از خونه

تو خیلی بدتر از منی😭😭

ولی واقعا ارادت خیلی بهتر از منه من گند زدم

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
کاش درس میخوندم کاش تلاش میکردم یه سالم گذشت و تلاشی نکردم برای فرار از خونه کاش درس میخوندم که دانش ...

)تنها راه فرار و موفقیت درسه بخونن میرسی ب چیزی ک میخوای

چقدر سختی کشیدی  چرا همون موقع نرفتی پیش مامانت شاید اونجا بهتر بود یا خونه مادربزرگ ها

مامان مامانم مارو نمیخواست و مامانمم ازدواج کرده رفته تهران کسی نبود