2733
2734

من کارمندم.همسرم کشاورز درآمد فصلی دارن،

درآمدش با خانوادش مشترکه،

کل امسال از حقوق من خرج کردیم چون محصولشون فروش نرفت.

الان یه مقداریش فروش رفته میگم مثلا از این 40تومن یه مقدارشم بیار برای ما.

همه زحمتشو خودت کشیدی ماهم کلی قسط داریم

میگه نه من عارم میشه و خانوادم کلی قرض دارن ..

خب ما چه گناهی داریم 

منم گفتم دیگه قسط هات این ماه خودت بده منم حقوقمو نمیارم ،

خدایا نی نی مو ب خودت سپردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای چی حقوق شما باید خرج بشه اخه؟ 

مگه اراده و اختیار از خودتون ندارید؟

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
برای چی حقوق شما باید خرج بشه اخه؟  مگه اراده و اختیار از خودتون ندارید؟

نه ظاهراً نداریم .یه خانواده زورگو داره.نمیگن این هم خرج داره زندگی داره.برا خودشون میگن زنش خرجش میده چرا ما بهش بدیم 

خدایا نی نی مو ب خودت سپردم

اصلا کلا حقوقتو نیار تو خونه.من ازدواج اولم حتی خرج غذایی ک میخوردم هم میدادم.یعنی این مرد حتی عیدی خواهر برادرشم از حساب من میداد.دیگه عاقل شدم.الان تو زندگی دومم اصلا شوهرم نمیدونه چقدر درآمد دارم،منم ازون نمیپرسم چقدر پول داری،هر هزینه ای واسه زندگی لازم باشه لیست میکنم میدم دستش بره واریز کنه.

بهش بگو عارت نمیشه زنت داره خرجت رو میده؟ غیرت نداری؟

مقصر خودتی البته که پولت دست شوهرته. ماه به ماه حقوقت رو گرفتی برو طلا اب شده بخر جمع که شد یه ملک بخر بده اجاره دوباره با اجاره و حقوقت طلا بخر، دیدی مثل ادم داره خرج زندگی رو میده خواستی یه کمکی بکنی بکن، نه اینکه تو خرج زندگی رو بدی اون پولاش رو خرج خانوادش کنه!!!

شما دیگه خیلی ساده اید

هیچ کاری شراکتی خوب نیس

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "