2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من جایی خوابم نمیبره به خاطر اصرار زیادشون امشب جایی خوابیدم  حالا خوابم نمیبره چجوری تا صبح ...

چندروز پیشا من محبور شدم خونه خالم بخوابم ، خونمون تو یه کوچس 

بعد انقدر تاصبح به خودم پیچیدم همین که یکم هوا روسن شد پریدم خونه خودمون🤣

واقعا آدمایی که اصرار نمیکنن و جواب نه رو قبول میکنن خیلی ارتباط باهاشون راحت تره. کسایی که اصرار میکنن عذاب میدن آدمو. مهربونیشون مثل شلاق میمونه.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
کاش فقط اصرار بود  من گفتم نه اومدن خونمون دمبالم بلندم کردن که بیا حالا من اومدم تو که خوابی ...

دقیقا یه نفر اینطوری داریم. یعنی وقتی گیر میده به یه چیزی همه گوشیا رو خاموش میکنیم و تلفن از برق میکشیم. اگه راهش نزدیک باشه چراغارم خاموش میکنیم که یعنی نیستیم. چون اصلا متوجه نمیشه "نه" رو. خواهرانه، با هم محله ای ازدواج کن. وگرنه تو نامزدی مجبوری هی بری خونشون بخوابی. اگه مجردی بهت بگم که خوابیدن خونه اقوام شوهر از اقوام خودتم سخت تره.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)