2733
2734

۳روزه پریم عقب افتاده همش منفی میزنه اخه من تاحالا پریم عقب نیفتاده بود اونم درست تو ماهی که اقدام به بارداری کردم

بعد اقدام طبیعیه یه کم عقب جلو شدن نشونه خوبی هم هست ولی فعلا هیچ کاری نکن شاید لقاح دیر اتفاق افتاده باشه و باردار باشی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اولا که وقتی اقدام به بارداری شروع میشه نظم قاعدگی ممکنه به هم بخوره و عقب و جلو و کم و زیاد بشه 

دوما که ممکنه فرد باردار باشه ولی هنوز هورمونها به اون حدی نرسیدن که تو ادرار خودشونو نشون بدن و بی بی چک نشون بده 

پس الان احتمال باردار بودن و نبودن 50 - 50 هست

اولا که وقتی اقدام به بارداری شروع میشه نظم قاعدگی ممکنه به هم بخوره و عقب و جلو و کم و زیاد بشه&nbs ...

ممنون از توضیحات...به نظرتون آزمایش خون مشخص میکنه؟آخه بیمارم میخوام برم دکتر دارو بنویسه برام ولی میترسم

ممنون از توضیحات...به نظرتون آزمایش خون مشخص میکنه؟آخه بیمارم میخوام برم دکتر دارو بنویسه برام ولی م ...

آره معمولا آزمایش خون با تاخیر قاعدگی باید نشون بده

مگر اینکه لقاح خیلی دیر انجام شده باشه

به نظرم بذار دو سه روز دیگه اگر پریود نشدی برو آزمایش