2752
2739

۱۷سالمه ۶ماه پیش جایی مشغول به کار شدم

آدم ساکتی ام کار به کار کسی ندارم سرم به کار خودمه و یخورده زرنگ بودم بین اونا 

من یه دختر بچه ساده بودم که اون اومد جلو خوبی کرد محبت کرد اصن نمیفهمیدم دوست داشتن چیه و تو این فازا نبودم

یکی از شرکا،

کم کم وابسته کرد منو

دوسم داشت منم کم کم علاقمند شدم بهش و بعد ۵ماه

اوکی شدیم، همه کار میکرد برام خیلی هوامو داشت همچی

و بهم گفت قصدم جدی نیست منم گفتم اوکی خب منم ۱۷سالمه کوچیکم هنو

کم کم سرد شد نیست شد و تا اینکه تموم شد هرچی بینمون بود

اینم بگم ورشکست شد فشار همچی روش بود

عاشقش شدم کور شدم هیچی ندیدم

رفت تموم شد

ولم کرد

خب چرا اومد اصن

اینا بکنار 

من چجور فراموشش کنم

۱ماه گذشت اما ذره ای هم عادی نشد

بد کرد بهم کلی اذیتم کرد و بعد با بی رحمی تمام ولم کرد

۲۵بود خانوادم و همکارا کلا در جریان بودیم

چجور فراموش کنم کلا از ذهنم بره عادی شه؟:))

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

احساساتت عادیع نگران نباش اوکی میشی

ولی من خیلی دوسش داشتم

بنظرت فراموشش میکنم؟؟

من خیلی براش گریه کردم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
2731

هنوز خیلی وقت داری و خیلی موقعیت خیلی جوانی و آغاز راهی....

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
وقتی از اول گفته قصدش جدی نیست توام گفتی اوکی توقع داشتی چی بشه؟؟ ازدواج کنه باهات؟

نه اول نگفت بعد یمدت 

بخاطر همین من شوکه شدم

عزیزم هنوز برات خیلی زودهوقتی خودتمیگی کوچیکی چطور تو یه رابطه میری که یارو از اول میگه قصدم جدی نیست و فقط نیخوام باهات وقت بگذرونم این خود سو استفادس و خطرناک نرو تو این رابطه ها

عزیزم هنوز برات خیلی زودهوقتی خودتمیگی کوچیکی چطور تو یه رابطه میری که یارو از اول میگه قصدم جدی نیس ...

میگم من اصلا اهل دوستی و رفاقت نبودم خودش اومد جلو و باعث شد من وابسته شم

اول نگفت بعد یمدت گفت سر همین شوک شدم🥲

میگم من اصلا اهل دوستی و رفاقت نبودم خودش اومد جلو و باعث شد من وابسته شم اول نگفت بعد یمدت گفت سر ...

کم کم یاد میگیری که نباید به هر کی که میاد جلو اعتماد کنی عزیزم 😔 عیبی نداره خودت رو سرگرم کن با خانواده و دوستات فراموش میکنی حالاخدارو شکر که ازت سو استفاده جنسی نکر

عزیزم همین الان تو یه تاپیک مشابه شما نظر دادم دوس ندارم نصیحت کنم ولی قلبم درد میگیره همجنسم اینطوری داره عذاب میکشه.حیف و هزار حیف که دخترا اینقدر مظلومن. روی خودت تمرکز کن عزیزم شاید خواست خدا بوده شما نمیدونی این ادم دو روز دیگه قرار بود چقدر بدتر بشه شاید ازدواج میکردی تو پستی و بلندی های زندگی با یه بچه شما رو میذاشت و میرفت.هنوز سنت خیلی کمه این فقط یه تجربه تلخه عزیزم میدونم داری چی میکشی یه لحظه هایی از شدت غم حس میکنی داری میمیری قلبت داره از جا در میاد ولی میگذره عزیزم این یه درس بود که بدونی چقدر با ارزشی خدابهت ارامش بده❤️

و خدایی که در این نزدیکیست.