2752
2739

رسما در حیات وحش و جنگل زندگی میکنیم 

هر خونه ای باز می‌شه  ، اول حیوون خونگیش میاد بیرون 

بعد خودش ...😑😑 

آپارتمان و شهر نشینی جای حیوون نیست ، رعایت کنید 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
منظورم خونه دو سه هزار متری نیست نهایت دویست مترن ما خومدمون خونه مون ویلاییه سگ نداریم نیازی نمیبین ...

آخ قربون دهنت

وقتی میگیم ویلایی فکر میکنن الان تو کاخ کرملین نشستیم 🤣

منظورمون همین ویلایی های صد متریه که حیاطشون گنجیشکم باشه صداش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سگ نگهبان حتی پارسم کنه جرم نیست سگش اینجور که شما میگین نگهبانه آره؟؟

نهههه یه توله سگه زار و کوچیکه که فقط جیغ میزنه 

سگ نگهبان بود که حتی منم اوکی بودم آدم از صداش حس امنیت میگیره

این یکسره جیغ میزنه فقط واسه بازی آوردن

۴ تا بچه داره در واقع ۴ تا توله سگ داره اینم اضافه شده

۴ تا بچه داره یه بار گفتیم بچه هات سروصدا میکنن کلی دعوا کرد از لج ما رفت توله سگم آورد ☹

عجب آدمیه😐

از صدای سگشون ویدیو یا ویس بگیر شاید به عنوان مدرک به دردت خورد

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

زنگ بزنین پلیس شکایت کنین این چه مد مسخره ای هست که اخیرا باب شده. طرف جا برای زندگی خودش نداره، به اندازه ی کافی توی شهرها آلودگی صوتی هست و هزار تا مشکل دیگه ولی این بی فرهنگی رو برای خودش افتخار می‌دونه. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
نهههه یه توله سگه زار و کوچیکه که فقط جیغ میزنه  سگ نگهبان بود که حتی منم اوکی بودم آدم از صدا ...

😄

منم ۶ تا بچه دارم😂😂😂

ولی ادبشون کردم  میگم ساککککتتت مگس کشو میارما لال میشن😂😂

یه تاجی
زنگ بزنین پلیس شکایت کنین این چه مد مسخره ای هست که اخیرا باب شده. طرف جا برای زندگی خودش نداره، به ...

همسایه ما همیشه ادعای مذهبی بودنش میشد 

اون روز دیدم سگ خریده ، اونم تو یه واحد آپارتمانی ۸۰ متری ! 

صداش که بماند 

چه جور دلش می‌کشه آخه ...مگه سگ نجس نیست ؟؟😑 

منکه دیگه پا نمیذارم خونه اش

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
زنگ بزنین پلیس شکایت کنین این چه مد مسخره ای هست که اخیرا باب شده. طرف جا برای زندگی خودش نداره، به ...

واقعا جای کوچیک کار درستی نیست البته ماده ها رام رامن خواهرم میگه دخترم انقد ساکته فرقی با دیوار نداره

ولی نر نیاز به تربیت کردن داره 

یه تاجی