2752
2734
اره البته اکثر مواردی ک مردم فک میکنن قصور پزشکیه ،قصور نیست عارضه طبیعی بیماریه بخاطر اون شکایتشون ...

میشه بیشتر توضیح بدید؟ مواردی که به نتیجه رسیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر من صحیح و سلامت بدون هیچ مشکل قلب و عروق به یک درمانگاه مراجعه میکنن و از درد قفسه سینه شکایت میکنن. دکتر بهشون سرم نمکی و آرامبخش تزریق میکنه و بعد از سرم متاسفانه پدرم بلند میشن و ایست قلبی میکنن! 😔

2731

اینکه پزشک احتمال حمله قلبی ندادن و در این مورد سرم نمکی تجویز کردن از نظر ما قصور محسوب میشه. شکایت کردیم ولی همه ناامیدمون کردن و گفتن راه به جایی نمیبره!😔

پدر من صحیح و سلامت بدون هیچ مشکل قلب و عروق به یک درمانگاه مراجعه میکنن و از درد قفسه سینه شکایت می ...

خب اون درد قفسه سینه علامت سکته ی قلبی پدرتون بوده

تو درد قفسه سینه مریض اصلا نباید تکون بخوره باید زنگ بزنید۱۱۵ بیاد ببره بیمارستان داروی ضدلخته ی اصلی براش بزنن شاااااید نجات پیدا کنه

پدر من صحیح و سلامت بدون هیچ مشکل قلب و عروق به یک درمانگاه مراجعه میکنن و از درد قفسه سینه شکایت می ...

عزیزم بعضی بیماری ها مثل قلب انقدر از قبل بدون علامت جمع شدن که یک هو باعث مرگ میشن اصلا مرگ ناگهانی داریم سرچ کنین 

عزیزم بعضی بیماری ها مثل قلب انقدر از قبل بدون علامت جمع شدن که یک هو باعث مرگ میشن اصلا مرگ ناگهانی ...

آره ولی چرا پزشک احتمال حمله قلبی نداده؟! یه قرص زیر زبانی میداد به بابا😭😭 با وکیل صحبت کردم ایشون گفتن قصور پزشکی صورت گرفته ولی علوم پزشکی قطعا زیر بار نمیره!

آره ولی چرا پزشک احتمال حمله قلبی نداده؟! یه قرص زیر زبانی میداد به بابا😭😭 با وکیل صحبت کردم ایشون ...

عزیرم وکیل از کجا بیماری پدر شما رو تشخیص داده و درمانش رو فهمیده ؟ اصلا در حیطه کاری وکیل نیس ،به هر حال پزشک قانونی پیگیری میکنه

عزیزم بعضی بیماری ها مثل قلب انقدر از قبل بدون علامت جمع شدن که یک هو باعث مرگ میشن اصلا مرگ ناگهانی ...

بعد از اون اتفاق خودم از شدت غم و ناراحتی با فشار رو قفسه سینه چند بار اورژانسی شدم. همه پزشکها فشار عصبی تشخیص دادن. آخرین بار یک دانشجوی تخصص قلب اورژانس قلب الزهرای شیراز نظرش این بود که قلب شوخی بردار نیست و نمیتونیم قطع به یقین بگیم از اعصابه! برای من قرص زیر زبانی تجویز کرد و گفت قبل از هر مراجعه‌ای اول اینو استفاده کنم.

چطور یه دانشجوی تخصص این احتمال رو داده ولی پزشک با بیست سال سابقه احتمال حمله قلبی نداده؟

چطور یه دانشجوی تخصص این احتمال رو داده ولی پزشک با بیست سال سابقه احتمال حمله قلبی نداده؟

عزیزم شما با پدرت یکی هستی؟ اولا اون دانشجو هم کارش درست نیس باید نوار قلب و سی تی از شما گرفته بشه اگه همه چی نرمال بود پس از اعصاب و فکر میتونه باشه اگر نه به نا به تشخیص درمان داره بدون مداخلات درمانی از کجا بیماری شما رو تشخبص دادن؟

عزیرم وکیل از کجا بیماری پدر شما رو تشخیص داده و درمانش رو فهمیده ؟ اصلا در حیطه کاری وکیل نیس ،به ه ...

قطعا کار وکیل نیست. ولی پرونده پزشکی و شرح ماجرا رو در جریان قرار گرفته که نظرش رو گفته.