2737
2734

حق با شوهرم بود کاملا چون اشتباه اون آقا انقدر بزرگ بود ک ممکن بود ی سری اتفاق های خیلی خیلی بد بیفته

رفته بودیم بیرون از کنار اداره همسرم رد شدیم همسرم متوجه اون سهل انگاری شد من تو ماشین دم در اداره بودم شوهرم بعد کلی داد و بیداد محکم کشیده زد تو صورت اون آقا 

دلم داره برای اون مرد کباب میشه بدجور جلوی من خورد شد😭خدا کنه منو ندیده باشه ب نظرتون تو تاریکی منو از تو ماشین دیده؟؟

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درکت میکنم تو موقعیتت بودم اون لحظه انگار کشیده رو تو خوردی خیلیحس بدیه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
چه جوگیر انکار شوهر من

همش چهره ی اون مرد جلو چشممه نمیتونم بخوابم از غصه

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
هر چقدرم خطا و اشتباه داشته چرا زده آخه، 

چی بگم خیلی خیلی عصبانی شد چون ممکن بود شوهر منم توبیخ کنن بخاطر سهل انگاری اون آقا

2740
کلا دست بزن داره ؟

نه ولی حرکت اون آقا باعث شد خیلی ب هم بریزه🥺

درکت میکنم تو موقعیتت بودم اون لحظه انگار کشیده رو تو خوردی خیلیحس بدیه

حاضر بودم منو میزد ولی اون مرد غرورش له نمیشد خدا کنه منو ندیده باشه فقط

وقتی نوشتید کاملا حق با شوهرتون بوده یعنی حق رو تماما به شوهرتون دادید و از این کارش حمایت میکنین هرچقدر هم اون اقا باعث ضرر و زیان شده بود نهایتا با استعفا مسئولیت اتفاق رو به عهده میگرفتن  به هیچ عنوان حق تنبیه بدنی ندارن من به شخصه اگر جای اون اقا بودم همون کشیده رو جبران میکردم هم استعفا میدادم 

به قول یکی از کاربرا شوهرتون خیلی جوگیره  

2706