2752
2734
عنوان

چرا داستانای اینجا همه کودک همسرن

148 بازدید | 16 پست

داستان زندگیارو میگم.یکی ننوشت رفتم دانشگاه ب مقام بالا رسیدم و ...

فقط ی موهیتا بود اگ اشتباه نکنم.اونم از اخر بهم نرسیدن

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظرم اشخاصی که واقعا موفقن و به یک جایی رسیدن وقت اینو ندارن که بیان اینجا داستان تعریف کنن 😁 البته این نظر شخصی منه ها

شاید هم درست نباشه

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍

از واقعیت جامعه فرار کردن هنر نیست

بپذیرید ک کلی آدم تو ایران با فرهنگ خودشون این مدل زندگی  و ازدواج رو دارن حالا خوب یا بد 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
داستان زندگیا رو نمیخونم ولی شاید دلیلش اینه که شما مغزت رو این موضوع حساسه، به محض اینکه همچین موضو ...

چ ربطی داش  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
به نظرم اشخاصی که واقعا موفقن و به یک جایی رسیدن وقت اینو ندارن که بیان اینجا داستان تعریف کنن 😁 ال ...

وقتشو ک دارن ولی نظر ادمای نی نی سایت واسشون مهم نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از واقعیت جامعه فرار کردن هنر نیست بپذیرید ک کلی آدم تو ایران با فرهنگ خودشون این مدل زندگی  و ...

الان اینک برگشتیم ب دوره قاجار هنره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوان عادی سازی کنن یا شاید هم میخوان بقیه مثل خودشون بیفتن تو چاه 

من تاحالا ندیدم اطرافم کسی زیر ۲۰ ازدواج کنع🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان اینک برگشتیم ب دوره قاجار هنره؟

برگشتیم ؟!!

کی رد شده بودیم

شماها چون اطرافتون ندارید تعجب میکنید

میگم فرهنگ خیلی از ایرانیا اینه قبپلذمنیدغ ،بد و  خوبش رو نمیگم

میگم هستند یکی دوتا نبستند تا بگید استثنا

کافیه سرو کنید و ببینید چند ازدواج زیر هجده سال داشتیم امسال تا الان تا شما هم بدونی قاجار یا صفوی فرقی نداره و این فرهنگ یک عده هست سبک زندگی انتخابی خودشون 

درست یا غلط بودن رو نگفتم من

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
اون که قطعا

قبلا اینجا اینطوری نبود مثلا سال های قدیم اکثر نی نی سایتیا تحصیل کرده و با سواد بودن الان خیلی سطحش اومده پایین

1
5
10
15
20
25
30
35
40