2752
2734

سلام من نمیدونم چکار کنم بتونم شبا بخوابم ،یعنی منظورم اینه سر بزارم رو بالشت خوابم ببره انقدر باید زل بزنم به صفحه گوشی تا بخوابم

من که تا صب بیدارم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم .باز روزا کسلم و همش میخوام بخوابم

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2731

دکتر اعصاب میرم

بهم آسنترا ۵۰داده و یه داروی دیگه که شبا میخوردم راحت میخوابیدم البته ضعیف بود 

اسمشویادم نیست،گفت دیگه اونو نخور فقط آسنترا برات کافیه، حالا نمیتونم بخوابم با اینکه امروز زود بیدار شدم در طول روز هم نخوابیدم باز خوابم نمیاد

شبا خوابت نمیبره؟

نه انقد باید با گوشی ور برم تا چشام سنگین بشه

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
بدبختیه بخدا ،حالا منه بیچاره ۲،۳ به زور میخوابم یدفعه باید پاشم شیر درست کنم

دقیقا مثل منی بچم ساعت ۵یا ۶ شیر میخواد 

2706