2733
2734
عنوان

یعنی شمارمو سیو داره؟؟

47 بازدید | 9 پست

تو روبیکا دیدین که اگه نمایش پروفایل فقط برای مخاطبین باشه پس برای مخاطبین نمایش داده میشه نه برای بقیه

منم یه دوستی قبلا داشتم که شماره همو سیو داشتیم بعد دیگه از هم جدا شدیم و من شمارشو پاک کردم 

ولی بطور تصادفی پیجشو پیدا کردم و زدم رو عکس پروفایلش و برام نمایش داده شد 

برای اطمینان با یه اکانت دیگه رفتم که ببینم ایا پروفایلش برای همه نمایش داده میشه یا نه، که دیدم نه باز نشد

فقط با اکانتی که شمارمو داشته باز شد

پس یعنی شمارمو سیو داره درسته؟؟ 

🌱🌷🌈 ˖ 𝐏𝐥𝐚𝐧𝐭 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬, 𝐆𝐫𝐨𝐰 𝐋𝐚𝐮𝐠𝐡𝐭𝐞𝐫, 𝐇𝐚𝐫𝐯𝐞𝐬𝐭 𝐋𝐨𝐯𝐞 ⨾

خب واسه چی میپرسی

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
واسه چی میپرسی که واسه چی میپرسم 😂

کنجکاوم😂😂

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

اهاانن دوستتت دختر بوده؟ فکرکردمم پسرهه