2733
2739
عنوان

یچه ها داستان زندگیم و میگم..

95 بازدید | 4 پست

بنظرتون کسی از من بدبخت تر هست؟

از بچگی تو خانواده ی پر از تنش و دعوا بزرگ شدم ینی یه روز بدون دعوا رو یادم نمیاد برا همین یکم کم طاقت و عصبی شدم 

از طرفی زن ناکاملی ام ینی خیلی کد بانو و .. نیستم نه اینکه نخوام خیلی در توانم نبوده و البته تلاش میکردم یه مدت الان ک شاغل شدم بازبرام سخت شده 

شوهرمم یه مرد فوق لجبازه خیلی اوقات دعواهای بدی باهم داشتیم سر لجبازی اون و عدم تحمل و عصبی و پرخاشگری های من که عموما بخاطر پرخاشگری های شدیدم اخرشم من مقصر میشم حالا هم کم کم از هم زده شدیم زندگیمون به مو رسیده

از طرفی کار میکنم مستقلم ولی محل کارم عوض شده منو بردن جایی که واقعا سخته و سختی میکشم 

خلاصه نه از کار نه از زندگی تو وضع خوبی نیستم و همه چیز به مو رسیده کسی به بدبختی من هست؟

ینی خدا منو میبره جهنم ؟ میگه تو شوهرت و اذیت کردی؟من ک این دنیا ارامشی نداشتم اگه برم اون دنیا بابت ازار یا طلاق از شوهرمم باید جواب بدم 

😭😞😞

چندسالت عزیزم فکرمیکنی بخاطراسیبای دیگران میری جهنم!!!درکت میکنم منم توهمچین خانواده ای بزرگ شدم و حق داری بی حوصله وعصبی باشی انتخاب خانواده دست مانیوده منم روزای سختی رومیگذرونم ناامیدنباش خدابزرگ 

چندسالت عزیزم فکرمیکنی بخاطراسیبای دیگران میری جهنم!!!درکت میکنم منم توهمچین خانواده ای بزرگ شدم و ح ...

اخه من زن بدی بودم نه اینکه اونم شوهر کاملی باشه ولی من بدی کردم اما خب خیلی تلاش میکردم خوب باشم نتونستم مشاور نرفتم نمیدونم برم فایده ای میکنه یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من زن بدی بودم نه اینکه اونم شوهر کاملی باشه ولی من بدی کردم اما خب خیلی تلاش میکردم خوب باشم نت ...

عزیزم هیچکس کامل نیس خودتو سرزنش نکن ازهمین جا درسش کن راستش نمیدونم بگم بری یا ن ولی من خیری ازمشاوره ندیدم بجاراهکار سریع میگ طلاق بگیر!! مشاور بایدراهکاربده زندگی درست بشه دیگ ب مشاوراعتقادی ندارم من ک خودم دارم زندگیمو جمع میکنم

2731