2733
2734
عنوان

خاب ❧❧❧❧❧❧❧❧❧❧❧❧❧❧❧❧

100 بازدید | 14 پست

من تا پارسال خیلی خابم کم بود جوری که ۵ صب میخابیدم ۷ بلند میشدم  و دوباره تا ۵ اصن خابم نمیومد، بعدازظهرام اصن نمی خابیدم 

مامان بزرگم  به قرصی بم داد گفت اینو بخور خابت درست میشه 

۲ تا بستشو خوردم 

الان صبح خابم میاد شب خابم میاد بعدازظهر خابم میاد

واقن دیگه هیچ انرژی ندارم همش خستم 

چندروز دیگه امتحانات ترمم شروع میشه‍ و خب رو کنکورم اثر داره نمراتم 

اینجوری که پیش میره اصن نمیتونم درس بخونم 

صورتمو میشورم.. قهوه با شکلات تلخ میخورم... تو جای پر نپر درس میخونم 

ولی بازم یهو یدید رو کتاب خابم برده 

هیچ راهی نیست خابم کم بشه؟ 

خاهش میکنم اگه راهی دارید بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 مدل نوشتنم اینجوریه  خاهر خاست خاب و... اینجوری مینویسم  نه اسمش  ملا ...

اهان😂🧡

اها نه اینم قرص دوزش کمتر از اونه که گفتم ولی دو بسته خیلی بود😂💔

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

ملاتونین که ریتم شبانه روزی رو کلا میترکونه

این چه کاری بود که بدون مشورت مصرف کردی

پاشو دکتر برو 

قرص هورمونی هم نخور

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞
ملاتونین که ریتم شبانه روزی رو کلا میترکونه این چه کاری بود که بدون مشورت مصرف کردی پاشو دکتر برو& ...

من هرچی بشون گفتم نمیخورم ملوم نیس اصن این چیه 

زیر بار نرفتن 

برم دکتر ینی راهی میده که دوباره مث قبل شم؟ 

من هرچی بشون گفتم نمیخورم ملوم نیس اصن این چیه  زیر بار نرفتن  برم دکتر ینی ر ...

آره حتما درست میشی

نگران نباش

سن ت کمه سلولهای مغز جوون و پرانرژی هستند

اوکیه😉

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞