2752
2734

منو خواهرشوهر هم قدیم شوهر اون هم از شوهر من حتی قد کوتاه تره. دختر ها مون هم هم سن هسن حالا دختر اون از دختر من  خیلی قد بلند تره  چیکار کنم ۵ سالشه ببرم دکتر غدد.

شانس منه بخدا تو نوزادی ویتامین هاشو قطره آد  هارو آهن ها و همشو دادم  شیر خودمو هم تا دوسالگی دادم.

ولی برعکس  خواهرشوهر هیچ ویتامین و آهنی نداد شیر خشک داد اونم تا یک سالگی .بچه اونقد ضعیف ک کم وزن بود نگو ولی الان ماشالله

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببر والیبال

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

نکن

منم بچه بودم قدم بلند تر بود الان اون ۱۷۰ من ۱۵۵

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما داری تن میدی به این مقایسه و باورش کردی

آخه ۵ ساله چرا باید قدش با دختر عمه ش مقایسه بشه و بره دکتر غدد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اینقدر مقایسه نکنید. سیستم بدنی آدما فرق داره، وقتی به خورد خوراکشم رسیدی و...پس ارثیه

هر کی مقایسه کرد بگو مگه خودت و فلانی هم قد و هم‌وزنین!

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

هیچ کاریش نکن!

بلندتره ک بلندتره!

عزیزم شما خودت خانومی

خانم زیاد قدش بلند باشه نرم جامعه نمیخوره

خوبه الان دستکاری کنی بچه بزرگ ک شد یهو ۱۷۸-۱۷۹ بشه قدش؟؟؟؟

بابا پسرای الان اب رفتن😂 

خانم قدش کوتاه باشه مشکل خاصی نیست

بلند باشه داستانه

همونطوری ک اقا قدش بلند باشه خوبه

ولی اقای قد کوتاه داستانه

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤

مقایسه واقعا اشتباهه ولی متاسفانه همیشه ام هست.حالا دکتر ببر ولی تا هشت نه سالگی دکتر غددم ببری به سری مکمل میدن بعد اگه نیاز داشته باشه هورمون درمانی،حالا شاید بعدا یه دفعه قد بکشه و اون ثابت بمونه.اگه خوب میخوره اصلا نگران نباش 

عزیزم طرز فکرتون نه تنها اشتباهه بلکه به اعتماد به نفس دخترتون به شدت آسیب می‌زنه

این هشدار رو امشب توی سن ۵ سالگی دخترتون بهتون دادم

امیدوارم وقتی ۲۵ ساله شد دختر با اعتماد به نفس و قوی‌ای تربیت کرده باشید 

ای کاش متوقفش کنید این دیدگاه رو تا دیر نشده

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 
شما داری تن میدی به این مقایسه و باورش کردی آخه ۵ ساله چرا باید قدش با دختر عمه ش مقایسه بشه و بره ...

اخ اون هم پنج سالشه هر دو هم سن هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینقدر مقایسه نکنید. سیستم بدنی آدما فرق داره، وقتی به خورد خوراکشم رسیدی و...پس ارثیه هر کی مقایسه ...

از خواهر شوهرم هم قد مته شوهرش هم از شوهرم قد کوتاه تره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رشد بچه ها متفاوته

من تو نزدیکانم دیدم دوتا دختر هم سن یکیش قبل از بلوغ قدش خیلی بلندتر از اون یکی بود ولی نزدیک بلوغ قدش متوقف شد اما اون یکی که کوتاه تر بود زمان بلوغ قدش حتی بلندتر از اون یکی شد

مقایسه نکن اصلا و حس بدی به دخترت نده حتی اگه در آینده هم قدش کوتاه تر بود

کلاس های ورزشی مناسب سنش هم خیلی تاثیرگذاره توی قد

2706