2752
2734
عنوان

چرا زندگی من اینجوری شد😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5094 بازدید | 203 پست
عزیزم منم طبقه بالای پدرشوهرم بودم مادر و خواهرش اذیتم میکردن همش میگفتم جدا بشیم نمیشد تازه مادرشو ...

آخه من بچه کوچیک دارم نمیتونم زیاد باهاش مقابله کنم چون شوهرمن خیلی رو داره اصلا کم نمیاره آخرش به بحث کردن ودعوا کشیده میشه این وسط فقط دخترم نابود میشه همینجوریشم دخترم کلی استرسی شده از بس باباش تو خونه بدرفتاری میکنه😔منم سعی میکنم سر به سرش نزارم وکاریش نداشته باشم تا جو خونه بیشتر از این متشنج نشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط باید هم تو خونه ببینیش هم بیرون بعد میفهمی آدم چقدر میتونه پست باشه فک کن یکی از خانومای فامیل ب ...

وای شوهرتوازین ظاهرخوب باطن خراباست پس؟ینی چی واسه زن مردم جونش میرفت واسه تونه؟

عزیزم من ازین حالم بد شده که هم جنسم انقدداره اذیت میشه اتفاقاخوب کردی تاپیک زدی

قربونت برم عزیزم خدا سر هیشکی نیاره به خدا الان من نه راه پس دارم نه راه پیش نه از دخترم میتونم دل بکنم برم نه میتونم تحمل کنم 

2731
وای شوهرتوازین ظاهرخوب باطن خراباست پس؟ینی چی واسه زن مردم جونش میرفت واسه تونه؟

آره به خدا برای بقیه جونش درمیره ولی برا ما نه انگار من وبچه اش غریبه ایم اصلا اونقد حرص میخورم وقتی اینجوری میبینمش دلم میخواد اون لحظه خفه اش کنم

آخه من بچه کوچیک دارم نمیتونم زیاد باهاش مقابله کنم چون شوهرمن خیلی رو داره اصلا کم نمیاره آخرش به ب ...

بله به خاطر دخترتون حق دارین ولی ازتون میخام وقتی چیزی میگه ایرادی میگیره اصلا دلخور نشید و خودخوری نکنین فرض کنین اصلا نیست با دخترتون بازی کنید و بخندین تا زورش بیاد و ببینه اینا روی شما تاثیری نداره کم کم درست میشه فقط شما از این روحیه در بیاین و به خودتون اهمیت بدین 

[QUOTE=338981513]قربونت برم عزیزم خدا سر هیشکی نیاره به خدا الان من نه راه پس دارم نه راه پیش نه از ...

نه بابا کی رو دارم چت کنم پیش من نمیخوابه که رفته اتاق خودش گرفته مرده ....میره یه اتاق دیگه درو هم میبنده میگیره میخوابه 

بله به خاطر دخترتون حق دارین ولی ازتون میخام وقتی چیزی میگه ایرادی میگیره اصلا دلخور نشید و خودخوری ...

خیلی وقتا خودمو بی توجه نشون میدم ولی بعد یه مدت دیگه نمیتونم انگار شکست میخورم عین لشکر شکست خورده گوشه گیر ودپرس میشم 

وای جاشم جداکرده؟

آره بابا خیلی وقته کلا از وقتی دخترمون دنیا اومد جاشو جدا کرد که بچه گریه میکنه نمیدونم و پاشی براشیر دادن من نمیتونم بخوابم وازاین حرفا وبعدم که دیگه بهونه هاش ادامه دارشده تا الان ....۴ ساله جدا میخوابه 

خیلی وقتا خودمو بی توجه نشون میدم ولی بعد یه مدت دیگه نمیتونم انگار شکست میخورم عین لشکر شکست خورده ...

چون همش تو خونه ایی برو بیرون اول از پارک بردن دخترت شروع کن بعدم برو باشگاه ،بری بیرون اصلا روحیت عوض میشه دیگه دلت نمیخاد تو خونه بمونی