2737
2734
عنوان

نامزدم بد صحبت کرد و رفت خوابید

287 بازدید | 22 پست

من و کسی که باهمیم گفتم نامزد که تاپیک تعطیل نشه 

امشب از من چیزی خواست که خلاف اصولم بود و گفتم نه

بعدش گفت باشه می‌خوام بخوابم شب بخیر

گفتم چرا اینجوری میکنی هنوز اول شبه داریم صحبت میکنیم گفت نه خوابم میاد اینا توی پیام بود 

بعد دیدم ناراحت شده گفتم بذار زنگ‌بزنم که قهر نمونیم چون خودمو میشناسم اگر بگذره دیگه دنبالش ر‌و نمیگیرم و بهم برمیخوره هرچی بیشتر فکر کنم 

زنگ زدم یک دقیقه حرف زدیم گفت نه ناراحت نیستم می‌خوام بخوابم شب بخیر با یک لحن بد و سرد که ناراحتم کرد ولی به روی خودم نیاوردم 

به نظرتون چکارش کنم؟ چطوری باهاش رفتار کنم؟ یک سال و نیمه با همیم ولی رابطه در حد آشنایی بوده نه چیز دیگه ای ...

یکی از دوستان گفت که خودش یکم بگذره خوب میشه میاد اگر اومد من چجوری رفتار کنم ؟

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

مهم اینه چی خواسته تا بگم بزن دهنش یانه 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

ای بابا ولشکن دختر الان مجردی ازادی عشق و حال کن تو الان لا این جردک ک هیج نسبتس باهات نداره داری لحًه هاتو خراب مزکنی جن وق دیگن شوهر کردی بایدبا اون کلکل کنی حداقل الان ک میتونی لذت ببری کاری کن بهت خوش بگذره ن ک بفکر این باشی پسر یکی دیگه چرا ازت ناراحته 

من حدود۲۵، بد و خوبش‌ رو‌ کار ندارم میگم من نمیخوام 

دوست نداری انجام نده و سفت باش روی تصمیمی که داری . منت کشی نکن و از کارت پشیمون نشو .چون اگر کاری که گفت و انجام بدی در نهایت اونو خوشحال کردی ولی ته قلبت ناراحتی وبعد ها احساس پشیمونی بی ارزش بودن داری .اون اگر تورو واقعا دوست داشته باشه به احساسی که داری توجه میکنه بیخیال خواسته خودش میشه 

دوست نداری انجام نده و سفت باش روی تصمیمی که داری . منت کشی نکن و از کارت پشیمون نشو .چون اگر کاری ک ...

میدونین از همین ناراحت شدم که وقتی میگم نه خیلی رفتارش سرد و بد میشه انگار که من وظیفمه و انجام نمیدم، در حالیکه اصلا وظیفه ای ندارم 

و این برخوردش باعث میشه حس کنم برای همین میخواد منو فقط، هرچند بعد چندوقت رفتارش درست میشه اما خب چه فایده من اینقدر ناراحت میشم 

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
2706