2733
2734

خیلی دلم شکسته۲۳ سالمه و خونم تا خونه مادرم ۱۷ ساعت راهه 

برای زایمان اومدم تهران خونه مادرم بمونم مادرم همین ک من اومدم رفت شهرستان برای عروسی خاهرش منم رفتم خونه مادر شوهرم  

اونوقت اوایل بارداریم مامانم اومد خونم 

شوهرم ماموریت بود ینی اون ۴ روز از دماغ من در اورد هر شب و روزش بام دعوا داشت من سال  ی بار مادرمو میبینم یا پدرمو 

اونم اینجوری انقد توی بارداری اذیتم کردن ک 

انقد منت میزااااااااره 

خسته شدم اعتماد بنفسمو از دست دادم بخدا 

حالا من تک دخترم ی داداش دارم ک زن داداشم بی نهایت ب اینا بی احترامی کرده بی نهایتتتتت ولی الان میگن داداشت میخاد بره کرمانشاه خونشو ببره ناراحتن 

من انقد بهم بر خورددددد من خونم ۱۷ ساعت راهه ب چپشونم نیست میامم خونشون اینجوری اونوقت داداشم با زن داداشم ک ماهی ی بار میان خونش و اینارو زن داداشم نمیزاره برن خونش بابام و مامانم دلواپسشن ک میرن کرمانشاه ک از تهران تا کرمانشاه فقط ۶ ساعت راهه اونم الان از اینجا تا خونش ۴ ساعت راهه دو ساعت دور تر میشن اینقد ناراحتن 

خیلی دلم میشکنه 

اونوقت بقیرو میبینم حسرت میخورم 

‌کاش زودتر برم خونم 

توی تاپیکای قبلی گفتم چرا اومدم تهران نپرسین برید بخونین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر امکانش رو داری یه پرستار بالای ۵۰ سال بگیر که مورد اعتماد باشه برای زایمانت 

غصه نخور تو تنها کسی نیستی که مادر دلسوز نداره 

مادر من دلسوزه ولی رفتار های رو مخی دیگه ای داره 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
پسر دوستن دیگه درست میکنم منم بارها دلم شکست  چ میشه کرد

جالب اینجاست میگن برای زن داداشت سخت میشه بخاطر اون ناراحتیم 

من مگ دخترتون نیستم؟

افتادم مرز افغانستان کسی نیست نگران من باشه

2740
جالب اینجاست میگن برای زن داداشت سخت میشه بخاطر اون ناراحتیم  من مگ دخترتون نیستم؟ افتادم مرز ...

اخ اخ اخ 💔🤦‍♀️

مادر من دو تا بچه‌های داداشم و بزرگ کرد 

بعد من یه بار دخترم بزرگ بود گفتم یه ساعت نگه اش دار من کار دارم 

برای اولین بار ازش درخواست کردم 

گفت من نمیتونم 💔 

من دیگه سر شدم بهشون فکر هم نمیکنم 

وقتی نمیخوان چکارشون کنیم؟ 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚