2733
2734

چیکار کنم

همشون چیزایی هستن که خودم انتخاب کردم ولی حالا عین خر توش موندم

شنبه تا سه‌شنبه صبح‌ها (اکثرا از صبح تا شب) کلاس‌های دانشگاه (برای لیسانس دومم) رو دارم

۱۷ واحد همه تخصصی و پایه

سه‌شنبه عصرها قبلا میرفتم کلاس موسیقی، بلافاصله بعدش میرفتم استخر

و از سه‌شنبه شب شیفتام شروع میشد تا جمعه‌ها

بطور معمول پرستارها روزی که از شیفت شب برمی‌گردن آفن

ولی من هیچ‌وقت آف شبکاری نداشتم

مجبور بودم شیفتامو فشرده برم تا به کلاس‌های دانشگاه برسم

هر ماه در حد یه روز بیشتر نمیتونم برم شهرمون و خونه‌مون

گاهی همون یه روز هم نمیتونم

خوابم خیلی کمه

بدنم بعضی وقتا طوری شارژ خالی میکنه که حس می‌کنم دیگه هرگز نمی‌تونم از جام بلند شم

کلاس موسیقی رو حذف کردم، از اینکه وقت نداشتم تمرین کنم و هر جلسه انقدر بد ساز می‌زدم خجالت می‌کشیدم

استخر رو خیلی کمتر رفتم

کلاس زبان فرانسه حذف شد

خیلی از کارهای مورد علاقه‌ام کم کم از زندگیم حذف شدن، چون وقت ندارم

فهمیدم بخاطر تک‌فرزندی از طرح معافم و رفتم از کارم انصراف دادم تا یه شغل سبک‌تر پیدا کنم اما بخاطر کمبود نیرو موافقت نشد

تا همین یکی دو هفته پیش کیف میکردم که یه همچین زندگی پویایی(!) دارم ولی دیشب ساعت ۳ نصفه شب درحالی که توی سالن مطالعه خوابگاه دانشگاه بودم، مچ خودمو گرفتم درحالی که داشتم بی‌صدا اشک می‌ریختم و فکر می‌کردم چقدر بدبختم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دنبالت ک نکردن یذره ب خودت استراحت بده 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2731

وای سخته... من یماه هر روز باشگاه میرفتم ماشینم نداشتیم بیشتر وقتام شوهرم نبود بچمو میبردم کلاس خودم پیاده برمیگشتم باز پیاده باشگاه میرفتم دوباره میرفتم دنبال دخترم... به هیچ کار خونه ای نمیرسیدم. حالا تصمیم گرفتم امسال ثبت نام کنم برا دانشگاه 

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

من خونه دارم هفته پیش انقدر بچه هام ازم کار کشیدن برای اینکه چندساعت بتونم استراحت کنم فرار کردم رفتم سینما خابیدم. کل فیلم من خاب بودم .. اگه خونه می موندم همون دوساعتم بچه هام نمیزاشتن راحت باشم

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
من تو عمق عمق افسردگیم

دستتو بده من بیا بیرون